Ольга Бузова приїхала до ДНР

25

По мережі гуляє відео зі співачкою на Донеччині.

Бузова приїхала до ДНР

29 жовтня Ольга Бузова приїхала до ДНР. Сама вона про це не повідомляла, проте кадри, на яких вона роздає гуманітарну допомогу, вже з’явилися у соціальних мережах та деяких сайтах засобів масової інформації.

Ольга Бузова приїхала до ДНР

29 жовтня російська співачка Ольга Бузова приїхала до ДНР. Про це повідомляється в деяких Telegram-каналах та сайтах. Сама артистка коментарів із цього приводу не давала.

Дехто пише, що екс-учасниця і ведуча «Дома-2» приїде до Амвросіївки. «Цікавий початок дня», — прокоментувала новина Крістіна Потупчик, медіаменеджер та громадський діяч.

Під її постом написали безліч різнобічних коментарів: від «Молодець, безстрашна!» і «Підтримує свій народ!» до «Піар на Донбасі» та «Навіщо ця погань там?».

Ольга Бузова приїхала до ДНР для роздачі гуманітарної допомоги

Ольга Бузова приїхала до Донецької народної республіки не одна, а разом із фондом «Здорова Батьківщина». «Метою їхньої поїздки є гуманітарна місія», — написали в одному Telegram—каналі.

Якийсь час вона не виходила на зв’язок у соціальних мережах майже добу. Ймовірно, через те, що вона була в дорозі. Шанувальники Ольги Бузової пишуть, що «на неї це не схоже».

На відео, яке потрапило до мережі, видно не лише Ольгу Бузову, а й волонтерів. Їм співачка і передає коробки. Декілька людей знімають те, що відбувається на камери.

“Хочеться бачити в очах дітей щастя, радість, тому що дитинство не повернути”, – сказала Ольга Бузова.

Звання «Заслуженої артистки ДНР» та попадання під санкції

Влітку 2021 року Ольга Бузова отримала звання «Заслуженої артистки ДНР». Тоді вона подякувала народу республіки і обурилася, що таке ж звання їй у Росії поки не дали. Голова Народної ради ДНР зізнався, що місцеві жителі «Бузову дуже люблять». “Груди у неї, талант, сексуальність, співає добре”, – додав він.

Читайте також:  Війна України. Підсумуємо основні події на вечір 9 вересня

У жовтні 2022 року стало відомо, що співачка потрапила під санкції. Крім цього, до списку увійшли російські колеги артистки.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я