Мерц звинуватив Шольца у неповазі коаліції

17

Виступ лідер ХДС на з’їзді партії ХСС було присвячено поточним та очікуваним проблемам Німеччини.

Мерц звинуватив Шольца у неповазі

Мерц звинуватив Шольца у неповазі коаліції. За його словами, у Німеччині ніколи не було канцлера, який би так неповажно ставився до своїх колег по коаліції, до державних інститутів та світових партнерів.

Мерц звинуватив Шольца у неповазі

На з’їзді партії ХСС в Аугсбурзі голова ХДС Фрідріх Мерц різко розкритикував чинного канцлера Олафа Шольца (СДПН).

Крім того, політик звинуватив у неповазі лідерів урядової коаліції, оскільки вони не були присутніми на нещодавній промові федерального президента Френка-Вальтера Штайнмайєра.

Глава ХДС підсумував, що розчарований у політиці канцлера. На його думку, бундесканцлер «упустив історичну можливість зробити поворотний момент у цій країні».

Критика політики канцлера

Насамперед, лідер опозиції незадоволений політикою «заборон та патерналізму» та закритості для технологій.

Особливо Мерц обурений процесом резервації об’єктів ядерної енергетики. Рішення уряду продовжити роботу трьох німецьких атомних електростанцій, що залишилися, до квітня, а після закрити їх, здається йому смішним.

Згідно з його виступом, партія Зелених не хотіла продовжувати роботу атомних електростанцій виключно з ідеологічних причин.

Водночас опозиціонер назвав нові доходи громадян «чистим травматизмом із боку СДПН». Політик не сперечається з тим, що ключові відсоткові ставки мають бути підвищені у відповідь на кризу та інфляцію. Проте його насторожує розрив у оплаті.

“Ті, хто працює, повинні заробляти більше грошей, ніж ті, хто отримує соціальні виплати”.

Мерц звинуватив Шольца у неповазі коаліції.  Фото: penofoto/shutterstock.com

Крім того, політик незадоволений екологічною політикою, що проводиться у Німеччині. Насамперед, ХДС/ХСС ухвалили б рішення про виплату 1000 євро як «енергетичну допомогу» замість 300 євро, але тільки для бідних верств населення.

А також він розкритикував рішення СДПН, «Зелених» і ВДП поставити на чолі Міністерства економіки «екологів» замість компетентних економістів.

Читайте також:  Борис Надєждін - антивоєнний кандидат у Росії

Крім критики, Мерц закликав федеральний уряд підготуватися до значних проблем, викликаних “нерегульованою міграцією”. За його словами, Німеччині знову загрожує велика кількість біженців, особливо через балканський маршрут.

У цьому контексті він виступив на захист імміграційної політики уряду канцлера Ангели Меркель (ХДС).

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я