НП на кримському мості

23

Надзвичайні події на кримському мосту: Через дев’ять місяців після серйозного вибуху на мосту через Керченську протоку сталося «ПП», повідомляють російські джерела. Через це зупинено рух у районі 145 опори моста, повідомив у понеділок у Telegram голова окупованого Криму Сергій Аксьонов, передає державне інформаційне агентство ТАРС. Воно не повідомило подробиць про характер надзвичайної ситуації.

Керченський міст у Крим завдовжки близько 19 км був сильно пошкоджений внаслідок вибуху у жовтні 2022 року, але вже відновлений. Наприкінці травня українські спецслужби визнали свою причетність до вибуху.

Усі відповідні служби у дії

Далі Аксьонов написав, що правоохоронні органи та усі відповідні відомства працюють. Вживаються заходи щодо відновлення ситуації. Аксьонов закликав мешканців зберігати спокій. Жителям регіону та туристам слід скористатися альтернативним наземним маршрутом через окуповані Росією райони на півдні України.

Півострів неодноразово зазнавав атак безпілотників з українського боку. Київ заявив про свій намір знову завоювати Крим Незважаючи на напружену ситуацію з безпекою та тривалий контроль, за повідомленнями російських ЗМІ, до Криму, куди можна дістатися лише поїздом чи автомобілем, знову потягнулися російські відпочиваючі. Липень вважається найважливішим відпускним місяцем у Росії. Росія вже анексувала український півострів у 2014 році, порушуючи міжнародне право.

Читайте також:  ООН: катування цивільних в Україні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я