Розвіяні міфи про нічну зарядку смартфона

22

Смартфон небезпечно залишати на ніч на зарядку без нагляду, акумулятор не повинен спалахувати через таку процедуру. Про це розповів журналіст PCMag Ерік Гріффіт.

За його словами, один із головних міфів — зарядка смартфона вночі призводить до перевантаження акумулятора. Гріффіт уточнив, що такий підхід скорочує термін служби акумулятора телефону, але не призводить до пожежонебезпечних ситуацій.

«Телефони досить розумні, щоб не допустити навантаження. Додаткові захисні чіпи всередині гарантують, що це не може статися із планшетом, телефоном чи навіть ноутбуком», — запевнив журналіст.

Він також запевнив, що смартфон можна залишати на ніч поруч із ліжком, але не варто класти якісь предмети на гаджет. Також не варто прибирати телефон під подушку.

“Якщо порушити ці вимоги, то смартфон нагріється, не обов’язково настільки, щоб мимоволі спалахнути, але достатньо, щоб пошкодити акумулятор”, – пояснив Гріффіт.

Журналіст висміяв найдивніший міф про акумулятори — необхідність зберігати смартфон у холодильнику, щоб запобігти проблемам із батареєю.

«Літій-іонні акумулятори ненавидять дві речі: сильний холод та сильну спеку. Багаторазове заряджання телефону при температурах нижче нуля не вирішить проблему. Це просто вб’є батарею швидше», – констатував він.

Гріффіт зробив висновок, що при нагріванні батареї потрібно покласти смартфон у тінь, щоб уникнути попадання прямих сонячних променів, і деякий час не користуватися ним.

Читайте також:  Важливо не пропустити! 7 ознак підступної депресії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я