Нові звинувачення висунуто конгресмену Сантосу

4

Чи використав Джордж Сантос іноземні документи для особистого збагачення? Звинувачення на адресу прихильника Трампа серйозні, але закликів до його відставки від партії практично немає.

Нові звинувачення висунуто конгресмену Сантосу

Нові серйозні звинувачення висунули конгресмену США Джорджу Сантосу, який піддавався різкій критиці за фабрикацію даних у своїй біографії.

Обвинувальний висновок, опублікований сьогодні ввечері (за місцевим часом), звинувачує 35-річного республіканця в шахрайстві, надання хибних свідчень Федеральної виборчої комісії (FEC), фальсифікації документів з метою перешкодити роботі FEC, змові проти США та крадіжці особистих даних за обтяжливих обставин, а також в інших звинуваченнях. Новий обвинувальний висновок замінює та доповнює попередній обвинувальний висновок проти конгресмена. Сантос звинувачується у відмиванні грошей та розкраданні державних коштів. Його звинувачують у дачі хибних свідчень Палаті представників.

Чи потрапили гроші на рахунок Сантоса?

Тепер прокуратура звинувачує республіканця в крадіжці особистих даних людей, у тому числі членів сім’ї, та списанні коштів із кредитних карток донорів своєї партії без їхнього дозволу. Саме так Сантос, як стверджується, поповнював скарбницю своєї виборчої кампанії. Згідно з обвинувальним висновком, частина грошей опинилася на власному рахунку Сантоса. Після пред’явлення першого звинувачення у травні Сантос не визнав себе винним. Після внесення застави його було звільнено.

Сантос засідає у Палаті представників США з листопада минулого року як депутат від одного з округів Нью-Йорка та представляє себе як прихильник колишнього президента США Дональда Трампа. Його сходження на федеральну політичну сцену з самого початку було затьмарено звинуваченнями в шахрайстві та обмані. Вважається, що республіканець сфабрикував значну частину резюме, з яким він постав перед виборцями у 2022 році. Незважаючи на неодноразові заклики до його відставки з боку демократів і окремих республіканців, Сантос продовжує засідати в палаті Конгресу.

Читайте також:  Дженніфер Кулідж підтримав голлівудський страйк

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :