Нові кошти на порятунок на морі: Мінфін критично налаштований

11

Питання про те, чи мають фінансуватися організації, які займаються порятунком на морі та допомогою біженцям, та в якому обсязі, викликає розбіжності у коаліційному уряді.

Крістіан Лінднер: Федеральний міністр фінансів Крістіан Лінднер

Нові кошти на порятунок на морі: Мінфін критично налаштований

Міністерство фінансів не хоче включати у проект федерального бюджету на 2024 р. нові кошти на порятунок на морі у Середземному морі. Як стало відомо Deutsche Presse-Agentur з оточення федерального міністра фінансів Крістіана Лінднера (СвДП), якщо федеральні кошти знову надійдуть, то рішення про це має ухвалити Бундестаг. У федеральному уряді існують різні думки щодо підтримки таких організацій. Наприклад, є сумніви, чи не є гроші німецьких платників податків непрямою підтримкою злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми.

Канцлер Олаф Шольц (СДПН) нещодавно дистанціювався від державного фінансування порятунку біженців гуманітарними організаціями у Середземному морі. Міністерство закордонних справ, очолюване «зеленими», навпаки, хоче продовжувати надавати їм підтримку найближчими роками.

Цього року, за даними федерального міністерства закордонних справ, буде профінансовано три організації, які займаються порятунком на морі та доглядом за мігрантами. Разом вони отримають два мільйони євро, згідно з планом. Ці кошти вже було затверджено минулого року бундестагом, а не федеральним урядом, заявили у Міністерстві фінансів. Цього року бюджетний комітет має право знову ухвалити відповідне рішення.

Читайте також:  Лікарням потрібно більше грошей зараз у короткостроковій перспективі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я