“Вільні виборці” у Саксонії: Програма 2024

7

На виборах 2019 року «Вільні виборці» не пройшли до парламенту, набравши 3,4% голосів.

Вільні виборці у Саксонії: Програма 2024

«Вільні виборці» у Саксонії: Програма 2024

Партія «Вільні виборці» у Саксонії визначилася зі своєю програмою на виборах у 2024 році та має намір зосередитися на сільських районах та муніципальних фінансах. Серед інших пріоритетів – освіта та сім’я, економіка та внутрішня безпека, оголосила партія у суботу після зборів у Лімбах-Оберфроні під Хемніцем. Під гаслом «Політика, орієнтована на громадянина, з досвідом» партія хоче звернутися до тих, «хто встає вранці, щодня багато працює, створює та забезпечує собі робочі місця як підприємці чи займається волонтерською діяльністю».

«Так само звертаються до тих, хто все життя працював, а зараз, будучи бабусею чи дідусем, забезпечує функціонування сім’ї і тим самим відіграє допоміжну роль у нашому суспільстві», – йдеться у зверненні. У реалізації передвиборчої програми візьмуть участь кандидати, які вже чогось досягли в житті, мають професійну кваліфікацію і знають проблеми людей у ​​звичайному робочому середовищі. Крім того, вони спиратимуться на досвід численних мерів, які знають, які завдання стоять перед муніципалітетом, що ефективно функціонує.

«Ми працювали над цією програмою протягом двох років, обговорювали її з експертами численних асоціацій та фахівцями, наприклад, у галузі енергетики та охорони здоров’я, і ​​в результаті перевірили її практичність за участю багатьох мерів із усіх районів Саксонії. Ця передвиборча програма є основою для нашого проходження до земельного парламенту», – наголосив лідер ФВ Томас Вайдінгер. На виборах 2019 року «Вільні виборці» не пройшли до парламенту, набравши 3,4% голосів виборців другого скликання.

У галузі освіти «Вільні виборці» виступають за запровадження дуальної програми підготовки вчителів та звільнення вчителів від непедагогічної діяльності. Навчальні програми мають бути модернізовані та оптимізовані. Саксонія має стати «найдружнішою до сім’ї федеральною землею». Для цього партія планує зокрема знизити або скасувати податок на передачу землі сім’ям з дітьми, знову ввести безвідсотковий батьківський кредит для сімей-платників податків, а також забезпечити безкоштовні місця в дитячих садках.

Читайте також:  Штайнмаєр: "Меркель неперевершений політик"

На виборах у 2024 році «Вільні виборці» воліли б висунути як основного кандидата мера Грімма Матіаса Бергера (без партійної приналежності). Проте офіційне висування кандидата ще не завершено.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я