Нові факти у справі Трампа про секретні документи

16

Оскільки він зберігав секретні документи у своєму приватному будинку, колишній президент США, можливо, скоїв кримінальний злочин. Тепер американські ЗМІ повідомляють, що обвинувальний висновок може бути пред’явлений найближчим часом.

 

Нові факти у справі Трампа про секретні документи

Нові факти у справі Трампа про секретні документи: Ще один обвинувальний висновок проти колишнього президента США Дональда Трампа, схоже, стає дедалі ближчим, згідно з постійними повідомленнями ЗМІ.

У справі про секретні урядові документи команда спеціального слідчого Джека Сміта повідомила табір Трампа, що 76-річний президент є об’єктом розслідування, повідомили «Нью-Йорк Таймс» і Fox News з посиланням на анонімні джерела. Це сприймається як ознака те, що імпічмент Трампа може бути неминучий.

Федеральне бюро розслідувань (ФБР) у серпні провело обшук у приватному маєтку Трампа Мар-а-Лаго у Флориді та вилучило різні секретні документи, деякі з яких мали найвищий ступінь секретності. Той факт, що республіканець зберігав ці документи у своєму приватному будинку довгий час після того, як залишив свою посаду, міг би зробити його об’єктом судового переслідування. Національний архів протягом кількох місяців намагався отримати документи за час перебування Трампа при владі. Адвокати Трампа нарешті передали документи – але не всі, як показав обшук ФБР у маєтку Мар-а-Лаго.

Трампу вже було висунуто звинувачення в Нью-Йорку у зв’язку з виплатою порнозірці грошей «під шумок», і на початку квітня він став перед судом.

Читайте також:  Зеленський звернеться безпосередньо до американських компаній ВПК

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я