Депутати не працюють на благо Тюрінгії

11

Кілька днів тому нова спроба зробити працездатним комітет із контролю за Управлінням захисту Конституції провалилася. Знову не було обрано кандидата від Лівої партії. Голова парламенту штату критикує процедуру та закликає до співпраці.

 

Депутати не працюють на благо Тюрінгії – Президент Ландтагу

Депутати не працюють на благо Тюрінгії: На думку голови парламенту землі Тюрінгія Біргіт Поммер, депутати нині надто часто не можуть працювати разом із важливих питань на благо держави загалом. «Це відбувається через атмосферу та політичні дебати в парламенті, які більше не спрямовані на пошук рішень», – сказала Поммер в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur.

За її словами, парламент країни є дзеркалом суспільства, але це не робить умов у ньому кращим. «Суспільство розколюється, і парламент робить те саме з самим собою».

Паммер зазначила, що останні місяці партійні політичні міркування знову і знову домінували над тим, що відбувалося у земельному парламенті – і це незважаючи на те, що в політичних дебатах неодноразово цитувалося настанова колишнього прем’єр-міністра Тюрінгії Бернхарда Фогеля (ХДС): «Спочатку країна , потім партія, потім людина». За словами Поммера, існує розумніший спосіб впоратися з цією фразою, ніж постійно повторювати її. «Було краще втілити її в життя».

Приводом для критики Поммера стали невдалі вибори одного з членів Комісії парламентського контролю, яка має контролювати Управління захисту конституції. Ця комісія вже довго не може функціонувати, оскільки не укомплектована відповідно до закону.

Ліва партія висунула свого лідера парламентської групи Штеффена Діттеса кандидатом у члени комісії. Хоча лідер парламентської фракції ХДС Маріо Фойгт також висловив своє схвалення цієї кандидатури, Діттес зазнав невдачі на виборах. Коаліція Лівих, СДПН та Зелених залежить від голосів опозиції для отримання більшості. У минулому вони переважно надходили від ХДС. Діттес вже одного разу обирався до комітету, але тоді його не вдалося сформувати. Він є членом комісії G10, яка опікується такими питаннями, як прослуховування телефонних розмов Державним управлінням захисту конституції.

Читайте також:  Великий резервуар для AfD у Східній Німеччині

Помер сказала, що вважає помилкою те, що депутати знову не змогли зробити Комісію парламентського контролю працездатною. Зрештою, сказала вона, закон, на якому вона заснована, нещодавно було змінено спеціально для того, щоб цей орган міг бути сформований відповідно до закону з огляду на складний розподіл місць у парламенті землі Тюрінгія. “Тепер є шанс зробити Контрольну комісію працездатною”, – сказала вона. Але деякі політичні діячі у парламенті явно не зацікавлені у цьому. “Це мене приголомшило”, – сказала Поммер, яка також є депутатом земельного парламенту від парламентської групи “Ліві”.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я