Німецька фірма про будівництво танкового заводу в Україні

36

Виробник зброї Rheinmetall веде багатообіцяючі переговори про будівництво танкового заводу в Україні після російського вторгнення.

 

Німецька фірма з будівництва танкового заводу в Україні. В Україні може бути побудований завод Rheinmetall вартістю близько 200 мільйонів євро (213 мільйонів доларів), який вироблятиме до 400 танків Panther на рік, повідомив президент компанії Армін Паппергер газеті Rheinische Post.

Він додав, що очікує рішення щодо цього плану через два місяці, заявивши, що такий об’єкт може бути захищений від нападу Росії системою протиповітряної оборони.

Німецька фірма про будівництво танкового заводу в Україні

Україна хоче отримати від 600 до 800 танків, щоб витіснити російські війська з країни і хоче отримати їх швидко.

“Навіть якщо Німеччина запропонує бундесверу 300 танків Leopard 2, цього буде недостатньо”– сказав він, маючи на увазі німецьку армію.

Канцлер Олаф Шольц потрапив під вогонь за те, що відкладав рішення про постачання німецьких штурмових танків «Леопард» Україні до досягнення згоди наприкінці січня.

Берлін погодився поставити 18 Leopard 2 A6 зі складу Бундесверу та схвалив повторний експорт Leopard німецького виробництва в Україну з інших держав, включаючи Швецію, Фінляндію, Португалію та Польщу.

Відповідно до цього плану до Києва буде поставлено понад 30 танків Leopard.

Rheinmetall також працює над створенням близько 250 танків, багато з яких вирушать до Чеської Республіки та Словаччини для заміни бронетехніки російського виробництва, а також до Бундесвера та України, сказав Паппергер.

.

Читайте також:  Число жертв руйнування греблі Каховки

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я