Німець у морозильній камері: заарештовано підозрюваного

7
Німець у морозильній камері: Після виявлення тіла 62-річного німця на тайському морському курорті Паттайя був заарештований і підозрюваний – він також із Німеччини, повідомляють місцеві ЗМІ.

Слідчі виявили цю людину, яка знаходилася в розшуку за ордером на арешт, у столиці країни Бангкоку у вівторок увечері, одностайно повідомили новинні портали The Pattaya News, The Thaiger, Khaosod та інші. Він та ще двоє підозрюваних звинувачуються у причетності до вбивства бізнесмена та спроби сховати його тіло.

Тіло 62-річного бізнесмена, який зник безвісти з початку липня, було виявлено в понеділок на ділянці в Нонг Пруе в Паттайї (провінція Чонбурі) – розчленоване у морозильній камері. Раніше тайська поліція допитала заарештованого німця з приводу зникнення чоловіка та відпустила його.

Три основні підозрювані, на яких орієнтуються слідчі

За даними ЗМІ, за допомогою записів камер відеоспостереження слідчим удалося вийти на трьох основних підозрюваних. Крім німця, це жінка, також із Німеччини, яка у вівторок у супроводі адвоката з’явилася в поліцейську дільницю Паттайї, а також 27-річний чоловік пакистанського походження, який, за даними ЗМІ, допомагав перевозити тіло.

На думку слідчих, смерть бізнесмена пов’язана із здирством. За словами заступника начальника національної поліції Сурахата Хакпарна, вбивство планувалося і ретельно готувалося бандою понад місяць, цитує «Кхаосод». З рахунку 62-річного злочинця на десять цільових рахунків було переведено три мільйони батів (78 230 євро). Це дозволило владі припустити, що у змові можуть бути замішані й інші особи.

Паттайя приваблює туристів з усього світу до країни Південно-Східної Азії насамперед своїм нічним життям. Багато німців також постійно проживають у цьому районі на березі Сіамської затоки.

Читайте також:  Ізраїль знищує нових членів "Джихаду"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :