Наступні півроку вирішать долю України

23

На думку ЦРУ, Путін робить ставку на незацікавленість та політичну втому Заходу. Він не зацікавлений у реальних переговорах.

Глава ЦРУ: Наступні півроку вирішать долю України

Наступні півроку стануть вирішальними для закінчення війни в Україні, вважає зовнішня розвідка США. “Ключ перебуватиме на полі бою протягом наступних шести місяців”, – сказав директор ЦРУ Вільям Бернс на заході в Джорджтаунському університеті в четвер (за місцевим часом), згідно з повідомленнями ЗМІ. Президент Росії Володимир Путін робить ставку на те, що ослаблення інтересу Заходу та політична втома дадуть його військам шанс досягти успіхів на полі бою.

Це звучить не вперше: «Наступний період буде абсолютно критичним»

Але Бернс сказав, що він уже говорив своєму російському колегі Сергію Наришкіну на зустрічі у Туреччині у листопаді, що цей розрахунок не спрацює. Необхідно дати зрозуміти Путіну, «що він не лише не зможе просунутися далі в Україні, а й що з кожним місяцем він ризикує втратити дедалі більше території, яку він досі незаконно захопив в України», – сказав директор ЦРУ. “Наступний період буде абсолютно критичним”, – сказав він.

Західна розвідка показала, що кремлівський лідер насправді не зацікавлений у мирних переговорах. «Ми не припускаємо, що Путін серйозно зацікавлений у переговорах, хоча іноді всі про це можуть чути», – сказав директор ЦРУ.

Читайте також:  Китай проводить військові навчання поблизу Тайваню

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я