“Ми продовжуємо підтримувати” – Бундестаг про Україну

11
Президент Бундестагу Бербель Бас запевнив Україну у подальшій допомозі у війні проти Росії. «Ми продовжуємо підтримувати – нам ясно, що ми продовжуватимемо надавати підтримку», – сказав політик СДПН у середу, оглядаючи в Берліні розстріляну українську машину швидкої допомоги.

Розбита машина була встановлена ​​активістами біля будівлі Рейхстагу на згадку про військові злочини Росії та війну в Україні. За словами української активістки Валентини Де Маар, машину швидкої допомоги було доставлено з лікарні на Харківщині.

За словами українських біженців, це був єдиний повнопривідний автомобіль у лікарні. Згідно з заявою, машина швидкої допомоги змогла дістатися до віддалених сіл навіть розбомбленими дорогами і в погану погоду. Нібито лікарню та машину швидкої допомоги обстріляли російські війська 12 березня 2022 року.

В результаті багато мирних жителів виявилися раптово відрізаними від медичної допомоги та екстреного порятунку. «Ми не могли привезти сюди зруйновану лікарню, але хотіли хоча б показати людям свідчення цих військових злочинів», – сказала де Маар.

Автомобіль уже виставлявся у Мюнхені з 20 по 27 травня, а до цього у Києві та столиці Литви Вільнюсі. Далі машину швидкої допомоги буде виставлено у Гамбурзі. У лютому аналогічна акція вже відбулася в Берліні. У річницю початку війни перед будинком російського посольства було виставлено підбитий російський танк. Російські прихильники СВО поки що жоден підбитий Леопард ніде не виставляли.

Читайте також:  Боротьба за владу у військах Путіна

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я