Кількість загиблих більша, ніж будь-коли з 2017 року

13

У першій половині цього року на маршрутах перельоту через Середземне море загинуло більше мігрантів, ніж будь-коли з 2017 року.

За даними проекту «Зниклі мігранти» Організації ООН з міграції (МОМ), за перші шість місяців цього року загинули або зникли безвісти щонайменше 1874 особи. Минулого року за цей же період їх було 1108.

Раніше “Business Insider” з посиланням на Агентство ООН у справах біженців (УВКБ) повідомляв, що за перші шість місяців цього року в Середземному морі загинуло 1859 людей.

У 2017 році на трьох середземноморських маршрутах загинули щонайменше 2278 мігрантів, порівняно з 2946 у 2016 році, згідно з даними проекту «Зниклі мігранти». Загалом, згідно з цими даними, з 2014 року на середземноморських маршрутах загинули щонайменше 27 633 особи. МОМ підкреслює, що справжні цифри, мабуть, вищі. Імовірно, тонуть і човни, сліди яких ніколи не знайдено.

Найстрашнішою трагедією цього року стало затоплення повністю переповненого судна біля берегів Греції у травні, коли, ймовірно, загинули сотні людей. Контрабандисти використовують літні місяці, щоб переправити до Європи зневірених людей, які рятуються від воєн, конфліктів і безвихідних умов життя у своїх країнах. Часто дуже багато людей опиняються в човнах, які навряд чи придатні для плавання.

Читайте також:  Скасування масок в автобусах та поїздах

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я