Москва заперечує прорив українських військ у Бахмуті

29

Ситуація у східноукраїнському місті Бахмут залишається напруженою. За численними повідомленнями, українські сили зробили значний прорив – Москва заперечує це.

 

Москва заперечує прорив українських військ у Бахмуті

Міністерство оборони Росії спростувало повідомлення про прорив українських військ у Бахмуті, де точаться інтенсивні бої.

“Поширені окремими Telegram-каналами заяви про “прорив ліній оборони” в кількох місцях не відповідають дійсності”, – заявило російське відомство в Telegram вчора ввечері. Раніше кілька російських військових репортерів та військових блогерів повідомили про успішні атаки українських військ під Бахмутом і припустили, що довгоочікуваний контрнаступ Києва розпочався.

«Загальна ситуація в районі проведення спецоперації знаходиться під контролем», – наголосили в російському військовому керівництві. Щодо Бахмута, то міністерство оборони говорить лише про «продовження звільнення західної частини Артемівська (радянська назва міста) за підтримки авіації та артилерії». Жодних подробиць із Москви не надходило.

Однак голова ПВК «Вагнер», яка воює в Бахмуті, Євген Пригожин уже деякий час скаржиться на зростаючі проблеми через брак боєприпасів та підтримки. За його словами, його військам загрожує оточення у Бахмуті у зв’язку із нещодавніми успіхами українців на флангах. Відомий московський військовий кореспондент Євгеній Піддубний підтвердив цю оцінку на державному телебаченні.

Обговорення

Читайте також:  Вихід Росії із «зернової угоди»: якими будуть наслідки

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я