Клекнер вимагає дисциплінарного суду над Грайхеном

18
Клекнер вимагає дисциплінарного суду: Після слухання справи державного секретаря з економічних питань Патріка Грайхена за звинуваченням у кадровому бруді політик ХДС Юлія Клекнер закликає до дисциплінарного розгляду щодо нього. Грейхен брав участь у призначенні на посаду голови Німецького енергетичного агентства (Dena), що перебуває у федеральній власності, близького друга, в результаті чого був піднятий шум і процедура призначення була перезапущена.

“Грайхен запропонував ім’я свого шафера, Міхаеля Шефера, фірмі з пошуку керівників, якій було доручено знайти кандидата”, – повідомив Клекнер. Вона представляє ХДС/ХСС у комітеті Бундестагу з економічних питань, який у середу допитував Грайхена з цього питання. Далі Клекнер повідомила, що в офіційному інтерв’ю з кандидатом Грайхен навіть назвав свого друга на ім’я. «Суміш приховування інформації та активної ролі у процедурі відбору
не повинна залишитися без наслідків, а має, як
для будь-якого іншого державного службовця в даному випадку, призвести до
дисциплінарному розгляду», – зажадала вона. Грейхен свідомо порушив кодекс поведінки державних службовців.

У цій справі є інші особисті зв’язки. Наприклад, брати і сестри Грейхена працюють у природоохоронних установах, які отримують контракти від міністерства – але, за даними міністерства, ці контракти не проходять повз стол Грейхена. Його сестра також одружена з його колегою, державним секретарем Міхаелем Келлнером.

Читайте також:  Конгрес США проголосував за бюджет за допомогою України

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я