“Москва заманює іммігрантів із Азії”

19

«Ці новобранці, найімовірніше, будуть спрямовані на передові ділянки в Україні.».

Лондон: “Москва заманює іммігрантів з Азії”

Москва заманює іммігрантів із Центральної Азії високими зарплатами та прискореним процесом натуралізації в рамках своєї кампанії з вербування, як стверджують британські експерти розвідки. Вербувальники відвідують мечеті та імміграційні центри, йдеться у понеділок у щоденному звіті міністерства оборони про розвідку війни в Україні у Лондоні. В імміграційних центрах співробітники, які говорять таджицькою та узбецькою мовами, регулярно намагаються завербувати мігрантів.

Згідно з доповіддю, пропонуються авансові премії у розмірі еквівалента 2165 євро та зарплата до 3770 євро на місяць. Крім того, пропонується російське громадянство протягом 6 місяців або одного року – зазвичай це можливо лише через 5 років. На думку британських експертів, спроби вербування швидше за все будуть частково успішними. «Ці новобранці, швидше за все, будуть спрямовані на передові ділянки в Україні, де рівень втрат є надзвичайно високим», – додали вони.

Москва звинувачує Лондон у дезінформації

Ці зусилля є частиною мети Міністерства оборони Росії щодо набору 400 тисяч добровольців для використання в агресивній війні проти України, йдеться у повідомленні. «Влада намагається якнайдовше відстрочити відкриту примусову мобілізацію, щоб мінімізувати невдоволення всередині країни», – йдеться у заяві.

З моменту початку агресивної війни Росії проти України Міністерство оборони в Лондоні щодня публікує оновлену інформацію про хід воєнних дій, посилаючись на дані розвідки. Москва звинувачує Лондон у дезінформаційній кампанії.

Читайте також:  Чи може Україна й надалі протистояти Росії?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я