Москва видає трактори за знищені танки “Леопард”

43

Передбачувана історія успіху про знищення танків “Леопард” з російської сторони виявляється очевидною містифікацією. Російські військові блогери критикують звіт.

 

Москва видає трактори за знищені танки “Леопард”

Міністерство оборони Росії повідомило про зрив великого українського наступу та знищення основних бойових танків «Леопард» – але, очевидно, представило хибні «доказові знімки».

На відео було показано знищення трактора, який розсудив проросійський військовий блог «Військовий оглядач» після перегляду зображень. Потім він потрапив у звіти міністерства оборони як «Леопард-2». Міністр оборони Сергій Шойгу раніше оголосив про знищення восьми основних бойових танків “Леопард”.

Інші російські військові блогери також розкритикували звіт про успіхи як очевидну містифікацію. За словами націоналістично налаштованого блогера Fighterbomber, фотографії було зроблено минулого року. На той час Київ ще не мав західних основних бойових танків Leopard. Більшість танків Leopard було поставлено в Україну Німеччиною. Вони мають допомогти країні повернути окуповані Росією території під час запланованого настання.

У минулому Міністерство оборони Росії неодноразово перебільшувало свої успіхи. За словами прес-секретаря Ігоря Конашенкова, російська армія збила більше українських літаків, ніж будь-коли в країни.

Читайте також:  Заяви про настання російських військ - брехня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :