Москва не хоче заморожувати конфлікт в Україні

40

Росія має намір продовжувати спеціальну військову операцію проти України – якщо Київ не хоче переговорів. Нині немає жодних ознак можливості мирного рішення.

 

Москва не хоче заморожувати конфлікт в Україні

Кремль заявляє, що не зацікавлений у заморожуванні конфлікту. Москва не хоче заморожувати конфлікт в Україні: «Росія продовжуватиме спеціальну військову операцію до кінця, доки не затвердить свої інтереси і не досягне своєї мети – або під час бойових дій, або іншими доступними засобами», заявив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков. державне інформаційне агентство ТАРС. Москва, як і раніше, називає війну проти України «спеціальною військовою операцією».

За словами Пєскова, наразі немає жодних ознак можливості мирного рішення. Переговори з Києвом неможливі, оскільки саме українське керівництво «заборонило будь-які переговори з Росією». Фактично президент України Володимир Зеленський назвав виведення російських військ з окупованих територій як попередню умову для переговорів.

Тим часом президент Росії Володимир Путін у відеозверненні для конференції з безпеки в Москві в середу говорив про «зростаючу нестабільність у світі» на тлі агресивної війни в Україні. За його словами, причина полягає в тому, що Захід намагається зберегти своє глобальне панування за рахунок інших країн. Глава Кремля знову звинуватив західні держави, які допомагають Україні захищатися від російського вторгнення, зокрема, постачанням зброї у неоколоніалізмі.

Читайте також:  Дочка намалювала антивоєнну картину: росіянина заарештовано після втечі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я