Бербок: “Путін зневажає міжнародне право”

20

Міністр закордонних справ Анналена Баєрбок звинуватила президента Росії Володимира Путіна у розв’язанні війни проти міжнародного права у зв’язку з нападом на Україну. з представниками Міжнародного кримінального суду у Гаазі, Нідерланди. «Війна Росії проти України – це також війна проти закону». За її словами, своїм візитом вона хотіла дати зрозуміти: «Міжнародне право є сильним, і від усіх нас залежить його дотримання та зміцнення прямо зараз».

Баєрбок хотів зустрітися у Гаазі з головою Міжнародного кримінального суду Петром Хофманським та тодішнім головним прокурором Карімом Ханом. У другій половині дня Міністр планував виступити в Гаазькій академії міжнародного права з промовою на тему «Зміцнення міжнародного права в період кризи». Бербок вивчав, зокрема, міжнародне право, але не захистив докторську дисертацію у цій галузі. Крім того, було заплановано переговори з прем’єр-міністром Марком Рютте та її колегою міністром закордонних справ Вопке Хекстра.

“Касетні бомби на мирних громадян, тортури в темних підвалах, викрадення українських дітей тисячами – немає виправдання безчинствам Росії в Україні, які суперечать міжнародному праву і жорстокості, і жорстокості війни”, – підкреслив Бербок. Гаага, як жодне інше місто, відстоює міжнародне право та справедливість. «Міжнародні суди там стоять за впевненість у тому, що ми у світі вирішуємо наші конфлікти мирним шляхом і що найстрашніші злочини караються».

Крім Міжнародного кримінального суду, у Гаазі базується Міжнародний суд, найвища судова інстанція Організації Об’єднаних Націй.

Читайте також:  Наземна операція у секторі Газа розширена

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я