Великих збитків від сильного шторму на східному узбережжі Австралії

60

Сильний шторм із сильними опадами завдав значних збитків і викорчував дерева в австралійському штаті Вікторія. Особливо сильно постраждав невелике місто Беналла, розташоване майже за 200 кілометрів на північний схід від Мельбурна. Одна з мешканок розповіла австралійській телекомпанії ABC, що ніколи не відчувала нічого подібного до цього урагану: «Така сила, а потім спостерігати, як дерева просто падають на землю».

Електрика відключилася у тисячах будинків у регіоні. Численні дахи будинків були покриті, включаючи дах церкви у Беналлі. У понеділок проводилися масштабні роботи з очищення території. Хоча шторм приніс на короткий час прохолоднішу температуру, Вікторія в той же час страждає від сильної спеки. У суботу у Мельбурні було зафіксовано температуру до 37 градусів. З вівторка метеорологи знову прогнозують такі самі високі значення.

Тільки останні кілька тижнів регіон Кімберлі на північному заході Австралії пережив повінь століття. Багатоденні зливи перетворили десятки сіл і міст у цьому регіоні, популярному серед туристів, у величезні озера. Деякі села були відрізані від зовнішнього світу протягом кількох днів. Експерти побоюються, що внаслідок зміни клімату екстремальні погодні умови в Австралії в майбутньому почастішають.

Читайте також:  Хунта у М'янмі розпускає партію екс-лідера уряду

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я