Молодший син Дональда Трампа виріс вище за батька

22
Дональд Трамп & Меланія Трамп & Беррон Трамп

Як стало відомо, героєм соціальних мереж останніми днями став Беррон Трамп. Мова, звісно ж, про молодшого сина колишнього президента США. До слова, юнакові вже 18 років. Однак причиною його раптової популярності став зовсім не вік, а зріст. Адже спадкоємець Дональда і Меланії Трамп встиг помітно обігнати своїх батьків. Що ж відомо про Беррона та чому його популярність не завжди була позитивною.

Беррон Трамп

Беррон Трамп народився 20 березня 2006 року. Він став наймолодшою і єдиною спільною дитиною Дональда з Меланією Трамп. Хлопчик навчався на Мангеттені в Columbia Grammar & Preparatory School. Сьогодні ж йому доводиться вивчати різні науки в приватній школі Оксбриджської академії у Флориді. При цьому, що цікаво, спадкоємець колишнього президента США знає не тільки англійську, а й словенську мову. Безумовно, чимала заслуга в цьому належить його матері, словенці за національністю.

Дональд Трамп & Меланія Трамп & Беррон Трамп

У дитинстві Беррон неодноразово з’являвся на телебаченні. Так, наприклад, хлопчик свого часу побував у реаліті-шоу The Apprentice і одному з епізодів “Шоу Опри Вінфрі”. Але, звичайно ж, найчастіше його можна було помітити в компанії батька. Річ у тім, що Дональд брав із собою спадкоємця навіть на передвиборчі мітинги. Що вже казати, юнак перебував на сцені впродовж вітальної промови батька на з’їзді Республіканської партії 2016 року. Не залишилася поза увагою і церемонія інавгурації в січні 2017 року.

Щоправда, один із випадків змусив переглянути батьків хлопчика його часту появу на публіці. Бачиш, після одного такого виходу сценарист шоу Saturday Night Live Кеті Річ вирішила звернути увагу публіки на “дивну” поведінку Беррона. Так, за її словами, юнак “стане першим шкільним стрільцем на домашньому вихованні” (Йдеться про молодих людей, які внаслідок булінгу приносили до школи зброю, щоб помститися кривдникам. – Прим. ред.). Чи варто говорити, що реакція Білого дому не змусила на себе чекати?

Читайте також:  Бенедикт Люкс: червоно-зелено-червоні надто багато сперечаються

Дональд Трамп & Меланія Трамп & Беррон Трамп

Уже 18 років і 204 сантиметри

Критика Беррона за зовнішній вигляд і манери припинилася лише після того, як президентом став Джо Байден. Як неважко здогадатися, сім’я Трампа відійшла в тінь новинних подій. Ось тільки все повертається на круги своя через передвиборчу кампанію Дональда, який збирається знову стати лідером Штатів.

Дональд Трамп & Беррон Трамп

У результаті в соціальних мережах в одну мить почали обговорювати Беррона, який сильно змінився. Молодший син Трампа з’явився на заході в компанії батька і одразу ж привернув увагу громадськості. І тому є досить просте пояснення. Бачиш, юнакові цього року виповнилося 18 років. Однак примітний зовсім не його вік, а зріст.

Як ти вже напевно можеш помітити, дивлячись на знімки, Беррон Трамп помітно обігнав не тільки Меланію, а й Дональда. Варто зазначити, що їхній зріст 180 і 190 сантиметрів відповідно. Їхній же спадкоємець може похвалитися цілими 204 сантиметрами. Хоча, поза всяким сумнівом, неостанньою темою для розмови став і той факт, що ще вчорашня дитина встигла подорослішати і стати справжнім красенем. Цікаво, чи встиг Беррон уже розбити чиєсь серце.

Дональд Трамп & Меланія Трамп & Беррон Трамп

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я