Обама застеріг Берлін від поляризації суспільства

59

Колишній президент США вже кілька днів перебуває у Європі.

 

Обама застеріг Берлін від поляризації суспільства

Колишній президент США Барак Обама застеріг Берлін від поляризації суспільства та дезінформації. «Я думаю, що це одна з найбільших небезпек для демократії», – сказав Обама. – Деякі молоді люди думають, що все, що вони бачать на Тіктоке, – правда. Хто б із вас так не думав, це не так».

61-річний президент виступив у середу ввечері у залі на 17 тисяч місць на залізничному вокзалі Остбанхоф. Його виступ зустріли гучними оплесками. Квитки були продані наперед за ціною від 61 до 550 євро.

Вечір вів німецький ведучий Клаас Хойфер-Умлауф. Колишній президент розповів йому про свої погляди на актуальні політичні питання, такі як зміна клімату та гарне політичне лідерство. При цьому він не забував добре поставлених шпильок: «Запитайте мою дружину Мішель, я помиляюся по 10 разів на день».

Колишній президент уже кілька днів перебуває у Європі. Він також зустрівся з екс-канцлером Ангелою Меркель (ХДС) та канцлером Олафом Шольцем (СДПН).

Обама був президентом США з 2009 до 2017 року. Під час виборчої кампанії 2008 року він виголосив знамениту промову на берлінській Колоні Перемоги перед 200 тис. осіб. Будучи президентом, він виступив перед Бранденбурзькою брамою в 2013 році.

Читайте також:  Колишній лідер перевороту приведений до присяги як новий прем'єр-міністр

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я