В даний час війна в Україні перебуває в безвиході

26

З початку агресивної війни Росії проти України британська розвідка щодня публікує інформацію про перебіг війни. В даний час бойові дії, схоже, зайшли в глухий кут.

Лондон: В даний час війна в Україні перебуває в безвиході

В агресивній війні Росії проти України нині існує військова безвихідь, згідно з британською оцінкою. «Конфлікт загалом перебуває у безвиході, оголосило в суботу Міністерство оборони Великобританії. «Проте існує реальна можливість локальних російських поступів у районі Бахмута». Місто в східній частині Донецької області вже кілька місяців знаходиться в центрі бойових дій.

Запеклі бої йдуть, зокрема, на трьох ділянках фронту, повідомив Лондон, посилаючись на розвідувальну інформацію. Російські підрозділи як регулярної армії, так і приватної армії Вагнера перегруповувалися в нещодавно захопленому невеликому місті Соледар, на північ від Бахмута, йдеться в повідомленні. Також на сході українські війська досягли незначних успіхів у районі міста Кремінна Луганської області. На півдні обидві сторони зосередили значні сили у Запорізькій області. Відбуваються артилерійські бої та дрібніші зіткнення, але досі великого наступу не було.

З початку агресивної війни Росії проти України наприкінці лютого минулого року Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про перебіг війни, посилаючись на дані розвідки. Це спосіб британського уряду протистояти російському наративу та тримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у цілеспрямованій кампанії з дезінформації.

Читайте також:  Перед візитом канцлера китайські експерти критикують Бербок.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я