Громадянська війна проти Путіна

27

Громадянська війна в Росії вже йде, і почали її не ми. Чекістський режим воює із громадянами. У рамках мирних протестів та виборів неможлива ні зміна влади, ні демократичний транзит загалом. Під контролем влади і розгвардія, і списки кандидатів, і підрахунок голосів, і основні медійні ресурси, і бюджет для підкупу електорату. Інформація з редакції Aussiedlerbote.

Навіть цього Луб’янці виявляється мало, режим послідовно ліквідує будь-який правозахисний, регіональний, національний чи релігійний активізм. Опозиційних політиків убивають, незалежний бізнес відбирають, незгодних садять. Здається, що виходу нема.

Збройне повстання проти злочинного режиму – наше законне право громадян

Ситуація була б абсолютно безнадійною, але корупція, ця іржа диктатури, бездарність, родова пляма бюрократії та нездатність підтримувати політичні інститути вбивцями у погонах, руйнують не лише державу, а й їхню власну вертикаль влади.

Коли в агонії Путін кинув імперію, що гниє, в злочинну м’ясорубку війни, він підписав вирок Російської Федерації. Ця справедлива з боку України війна закінчиться на кордонах 1991 року та хаосом від Калінінграда до Владивостока.

Тому наша, російська, громадянська війна має закінчитися у Москві. Через путінську агресію та військові злочини, що скоюються окупантами, збройна боротьба громадян Росії зі своїм режимом у складі ВСУ стала легітимною якщо не за буквою закону, то хоча б за його духом. І не лише в наших очах, а й в очах світової спільноти.

Це наш шанс повернути країну, очистити совість, перестати бути заляканими рабами НКВС-КДБ-ФСБ та стати громадянами. Тому ми назвали свій проект Громадянською Радою. Він не про тих, хто чекає на розкол еліт і повернення себе коханих як високооплачувану прислугу нових, добрих, «демократичних» чекістів та олігархів. Він про громадян, які всю цю публіку відправлять на пенсію чи у в’язницю.

Читайте також:  Масований російський авіаудар з початку війни

Ціна питання

Перша навчена та екіпірована Громадянською Радою група добровольців вже розквартована у Києві та готується до перших завдань.

Це обійшлося вперше у $50 000, і ми тепер знаємо, скільки коштуватиме створення помітного збройного формування громадян РФ у складі Збройних Сил України.

За розумної оптимізації процесу навчання та логістики, а також з урахуванням того, що озброєння, витрати на додаткове навчання та грошове утримання наших добровольців бере на себе українська держава.

Бюджет на одного добровольця виглядає так:

  • Логістика: 500 $
  • Навчання (включаючи проживання, харчування, оплату інструкторів, витратних матеріалів інвентарю) 2000 $
  • Екіпірування 2500–3000$
  • Разом 5000-5500 $ на одного навченого добровольця

Навчена та мотивована армія чисельністю 100 000, озброєна союзниками у складі ЗСУ коштуватиме 500 мільйонів. Якщо знайдеться 5 мільйонів росіян, які готові заплатити за свободу по 100 доларів, – ні ПВК «Вагнера», ні іранські «шахеди» цих міжнародних злочинців не врятують. Добровольців у нас достатньо, і на них уже чекають в Україні. І ми поки що не говоримо, що при появі надії в регіонах багато людей осторонь не залишаться і допоможуть нам зсередини.

Це єдиний спосіб повернути собі країну назавжди – перемогти цих путіних, пригожених з їхніми кувалдами, і кадирових і судити їх справедливим, відкритим судом. Тоді це буде наша країна і наша гордість, не зайнята у предків.

Автор тексту: Денис Соколов

*Думка автора може не збігатися з думкою редакції видання Преса Рівне.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я