Хіпкінс очолить уряд Нової Зеландії після Ардерна

19

Кріс Хіпкінс, колишній міністр поліції та освіти Нової Зеландії, стане наступником прем’єр-міністра Джасінди Ардерн, що йде. 44-річний кандидат є єдиним претендентом на лідерство у правлячій Лейбористській партії, оголосив у суботу лейборист Дункан Вебб. Його кандидатура ще має бути офіційно підтверджена на засіданні партійного комітету в неділю, додав Вебб.

42-річна Ардерн, яка керує країною з 2017 року, у четвер несподівано оголосила про свою відставку до 7 лютого, заявивши, що вона не має сил продовжувати роботу. Очікується, що вона залишить свою посаду незадовго до того, як Хіпкінс буде приведений до присяги як 41-й глава уряду країни. Очікується, що після цього він поведе країну до виборів, призначених на 14 жовтня.

На прес-конференції у суботу Хіпкінс назвав номінацію великим привілеєм. «Це також величезна відповідальність, – продовжив він. Він сказав, що він «працелюбний працівник», який прагне залишити Нову Зеландію у кращому стані, ніж він її знайшов. Ардерн відзначилася спокійним та стабільним керівництвом у найважчі для країни роки, сказав він. «Я сподіваюся, що зможу надати те саме, незважаючи на те, що ми різні люди», – сказав Хіпкінс.

Читайте також:  "Зелені" сперечаються про компроміс ЄС щодо притулку

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я