Наземна операція у секторі Газа розширена

11

Війна у секторі Газа триває. Ізраїльська армія посилює бойові дії землі. За словами солдатів, вони натикаються на схованки зі зброєю ХАМАС.

Близький Схід – Ізраїльська армія: наземна операція у секторі Газа розширена

За даними ізраїльської армії, у вихідні вона розширила свою наземну операцію в секторі Газа. За словами прес-секретаря армії Даніеля Хагарі, війська брали участь у «складних боях у густонаселених районах». Вони просувалися до нових опорних пунктів руху ісламізму ХАМАС.

На даний момент наземні війська знищили або конфіскували близько 30 000 вибухових пристроїв, включаючи протитанкові ракети та ракети, що знаходилися в розпорядженні руху ісламізму. ХАМАС. Раніше військові заявили, що вбили високопосадовця ХАМАС, який відповідав за постачання зброї.

Мережа тунелів

Солдати продовжували боротися у густонаселених районах, таких як південне місто Чан-Джуніс, і вистежували «інфраструктуру терористів», особливо у підземних тунелях, пояснив представник армії. Таким чином, технічні сили значно посилилися. Найближчими днями потенціал дивізії, що бореться там, буде ще більш розширений. Знищення тунелів потребує багато часу.

Під сектором Газа на багато кілометрів простяглася ціла мережа тунелів, у яких, за даними Ізраїлю, ховаються терористи ХАМАСу та утримують заручників з Ізраїлю Щоб протистояти ізраїльським бомбардуванням з повітря деякі тунелі йдуть під землю на десятки метрів. Терористи також використовують тунелі, щоб з'являтися з нізвідки та нападати ззаду. Багато тунелів заміновано, щоб убити ізраїльських солдатів, які увійшли до них.

Війна розпочалася після найстрашнішого теракту в історії Ізраїлю, скоєного терористами ХАМАС та інших екстремістських угруповань 7 жовтня біля кордону із сектором Газа. В результаті з ізраїльської сторони загинуло понад 1200 людей. Ізраїль відповів масованими повітряними ударами та розпочав наземний наступ наприкінці жовтня. У зв'язку з катастрофічною гуманітарною ситуацією в закритій прибережній зоні Ізраїль останнім часом все частіше зазнає міжнародного тиску.

Читайте також:  Шахраї націлилися на Twitter-акаунти з «галочками»

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я