Українця заарештовано в міністерстві за шахрайство на мільйон євро

14

Звинувачення слідчих є дуже серйозними: чиновник міністерства оборони, як стверджується, причетний до розкрадання близько 36 мільйонів євро при закупівлі боєприпасів для збройних сил.

Міністерство оборони – Українця заарештовано в міністерстві за шахрайство на мільйон євро

В Україні заарештовано чиновника міністерства оборони за багатомільйонне шахрайство під час закупівлі боєприпасів. За даними київських слідчих, ця людина причетна до розкрадання 1,5 мільярда гривень (близько 36 мільйонів євро) під час закупівлі артилерійських боєприпасів для українських збройних сил. Генеральна прокуратура опублікувала фотографії підозрюваного без розпізнавальних знаків та вилучені речові докази. Після корупційних скандалів у міністерстві цього року також було звільнено міністра оборони Олексія Резнікова.

Як стверджується, урядовець уклав невигідний контракт на закупівлю боєприпасів для українських сил оборони у боротьбі з російською агресією. Вартість закупівлі в експортера, як стверджується, була на 30 відсотків вищою, ніж безпосередньо у виробника, який до того ж мав коротші терміни постачання.

Збройні сили на фронті постійно вимагають дедалі швидших поставок боєприпасів, щоб успішно відбивати російські атаки. Країна, яка захищається від російського вторгнення із 24 лютого 2022 року, залежить від мільярдної допомоги Заходу.

Вилучені документи

Під час обшуку в офісах та будинках чиновника було вилучено документи, що підтверджують незаконну діяльність, оголосили слідчі у зв'язку зі справою, про яку стало відомо ще у п'ятницю. За даними Міністерства оборони в Києві, вживаються заходи для повернення до український бюджет викрадених 1,5 мільярда гривень. Розслідування продовжується. У разі ухвалення обвинувального вироку чиновнику загрожує до 15 років позбавлення волі.

Президент України Володимир Зеленський неодноразово заявляв про жорстку боротьбу з корупцією та розкраданням коштів у державному апараті. Доказ успіху у цій боротьбі також є обов'язковою умовою вступу України до Європейського Союзу. Цього місяця ЄС офіційно ухвалив рішення розпочати переговори про вступ. Критики зазначають, що країна є однією з найкорумпованіших держав у Європі. Американський журнал «Тайм» нещодавно анонімно процитував високопосадовця в КиєвіЯкий заявив, що в країні крадуть так, ніби завтра не настане.

Читайте також:  Apple скорочує виробництво iPhone 14 на 3 мільйони штук

Джерело: www.stern.de

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я