Торі Спеллінг подала на розлучення після 20 років шлюбу і народження 5 дітей

13
Торі Спеллінг

Як стало відомо, Торі Спеллінг подала на розлучення з Діном Макдермоттом. Причиною для подібного у відповідній заяві акторка вказала “непримиренні протиріччя”. Однак, за словами інсайдерів, знаменитість остаточно втомилася терпіти зради чоловіка. Які ж подробиці відомі на даний момент і на що розраховує 50-річна зірка.

Торі Спеллінг подала на розлучення

Торі Спеллінг і Дін Макдермотт одружилися 7 травня 2006 року. Таку серйозну подію актори вирішили відсвяткувати на Фіджі. Їхній шлюб з боку здавався ідеальним. Обидва хотіли обзавестися численним потомством і створити справжню сім’ю. Ба більше, 8 травня 2010 року подружжя відновило свої клятви.

Торі Спеллінг

На жаль, уже за кілька років з’ясувалося, що за красивою картинкою ховається криза у стосунках. Незабаром Макдермотт публічно зізнається, що гуляв на стороні. Невідомо, яким чином Торі змогла пробачити чоловіка. Проте їхній союз залишався непорушним до минулого року. Саме тоді, у червні 2023 року, Дін у своїх соцмережах поділився новиною про розлучення зі Спеллінг. Цікаво, що публікацію згодом було видалено. Але ж диму без вогню не буває, чи не так?

І сьогодні цей дим досяг свого апогею, остаточно поставивши крапку в можливості зберегти шлюб, що руйнується. Бачиш, Торі Спеллінг подала на розлучення. У своїй заяві, яку, до речі, датовано 17 червня 2023 року, акторка вказала як причину “непримиренні протиріччя” з Макдермоттом. Щоправда, за словами інсайдерів, зірці серіалу “Беверлі-Гіллз, 90210” остаточно набридло терпіти зради чоловіка.

Торі Спеллінг

Розлучення і дівоче прізвище

Варто зазначити, що знаменитості не живуть разом саме зі згаданої вище дати. Загалом же вони перебували в шлюбі протягом 18 років. У цьому союзі народилося п’ятеро спадкоємців: 16-річний Ліам, 15-річна Стелла, 11-річна Гетті, 10-річний Фінн і 6-річний Бо. Торі, до речі, розраховує на одноосібну опіку над дітьми. Водночас акторка абсолютно не проти, щоб нащадки бачилися зі своїм батьком.

Читайте також:  Дрю Беррімор зізналася, що пішла в запій після розлучення

Торі Спеллінг

Також, що важливо, Спеллінг подала на аліменти від чоловіка. Це й не дивно, адже, як ти вже можеш помітити, всі п’ятеро спадкоємців знаменитості є неповнолітніми. Щоправда, сама Торі попросила в заяві на розлучення прибрати з неї вимогу подружніх аліментів.

Про те, чи укладали актори шлюбний договір, невідомо. Проте Спеллінг наполягає на тому, що всі спільні активи і майно мають бути поділені в рамках шлюборозлучного процесу. Однак про позицію Макдермотта з цього питання поки що невідомо.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я