Удар для меган. Принц Гаррі приховав, що підтримує зв’язок зі своєю колишньою

23

Скандальним родичам королівської родини принцу Гаррі та Меган Маркл не вдається зберігати безтурботність і у власних стосунках. Звичайно, всі пари можуть сваритися, але у разі герцогів Сассекських це миттєво виноситься на публіку, як тільки справа починає пахнути порохом. Черговий конфлікт принца Гаррі та Меган Маркл став надбанням громадськості. І цього разу справа зовсім не в королівській сім’ї чи кінокар’єрі Меган. У стосунках герцогів виникла тінь колишньої дівчини принца Гаррі. Меган була у нестямі.

Конфлікт принца Гаррі та Меган Маркл

Хоча в пресі активно обговорюють можливий мир між герцогами Сассекськими та іншими членами королівської сім’ї, поки особливих успіхів вони цього не досягли. Після того, як не стало королеви Єлизавети, Гаррі та Меган приїжджали до Великобританії на жалобні заходи. Але зустріли їх із холодком. Звичайно, це можна пояснити загальною пригніченістю у зв’язку з сумним відходом королеви. Однак не рідкість, коли сумні події, навпаки, допомагають згуртуватися.

Зараз же фокус уваги перенісся з стосунків Гаррі та Меган із родичами на їхні власні подружні зв’язки. Виявляється, шлюб герцогів переживає випробування не міцність. Справа в тому, що Гаррі приховав від Меган важливий факт – його спілкування з колишньою дівчиною Челсі Деві.

Що знову пов’язало принца Гаррі з Челсі Деві

Як відомо, Челсі була фактично першою дівчиною, до якої Гаррі спалахнули серйозні почуття. Що приховувати, принц був не проти одружитися з нею. Ось що сказав із цього приводу інсайдер: «Всі знають, що він, напевно, одружився б з Челсі, якби вона не відмовилася від життя». Гаррі був із Челсі сім років. Так, вони то сходилися, то розходилися, але немає сумнівів, що почуття в цій парі дійсно були.

Читайте також:  Чому Джей Ло не бере на роботу представників одного знаку зодіаку

Як виявилось, навіть після весілля з Меган Гаррі не припинив спілкуватися з колишньою дівчиною. Вони підтримували стосунки. А нещодавно, коли принц працював над своїми мемуарами, він знову звернувся до Челсі. Гаррі хотів, щоб колишня дала кілька коментарів для книги. Проте Челсі відмовилася. Дівчина ніколи особливо не любила публічності. А після її коментарів у мемуарах принца, зрозуміло, її ім’я було б у всіх виданнях.

Удар для Меган

Схоже, що відразу про витівку чоловіка Меган Маркл не знала. Але в результаті все таємне одного разу стає очевидним. Інсайдер, близький до Мегана, розповів, що герцогиня була в лютіколи дізналася про ідею Гаррі. «Це стало справжнім ударом для неї… Меган намагається ігнорувати це, проте той факт, що вони [Гарри и Челси] спілкувалися, повертає її невпевненість у собі»– ділиться інсайдер.

Що ж, побачимо, як ця ситуація вплине на сімейну ідилію герцогів. Стеж за подіями разом із нами.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :