Укрпошта показала, як виглядатиме різдвяна марка

48

Завершилося голосування за ескіз різдвяної марки “Укрпошти”.

 

Зворушливий малюнок школярки про святкування Нового року у воєнний час — ось як виглядатиме різдвяна марка. Цю ілюстрацію обирали голосуванням у соціальних мережах. На марці розмістять малюнок «Роз’єднані війною».

«Укрпошта» оприлюднила результати голосування за найкращий ескіз до спеціальної поштової марки «З Різдвом та Новим роком!». Більшість із тих, хто брав участь в опитуванні, обрали ілюстрацію «Роз’єднані війною». Її намалювала Валерія Михайлова – 11-класниця із прифронтового Миколаєва. Ескіз вона готувала за кордоном, куди вимушено поїхала через постійні обстріли міста військами РФ.

Як виглядатиме різдвяна марка та які ще були варіанти

На зображенні зображені жінка і чоловік, які зустрічають Новий рік окремо через війну. Вона — наодинці біля вбраної ялинки, а він — на лінії бойових дій.

«Саме ця непроста ілюстрація стала лідером онлайн-голосування. Зараз мільйони людей несуть у собі біль розлуки з коханими. І мільйони людей, яким залишається лише подумки обіймати їх крізь міста. І мільйони людей, які загадують тихий і цілющий 2023 рік для України», — наголошується в повідомленні.

Друге місце українці віддали малюнку, де зображені колядки (давній слов’янський різдвяний звичай) та спостерігаючий за ними в образі «святого» український солдат. Третє дісталося ілюстрації із сім’єю, яку створила Ірина Бабенко. На ній також видно атрибути традиційного святкування Різдва, а батько сімейства одягнений у військову форму.

Різдвяну марку планують випустити вже у грудні. Її хочуть доопрацювати за пропозиціями учасників голосування.

1 листопада «Укрпошта» виклала у соціальні мережі п’ять ескізів різдвяної марки. Українців просили вибрати малюнок, який зображує бажаний 2023 рік і відображає сьогодення. Голосування проходило на офіційних сторінках Укрпошти у Facebook та Instagram, а також у Telegram-каналі.

Читайте також:  HRW: напад на Краматорськ - військовий злочин

Керівник «Укрпошти» наголосив, що військову тематику обрали спеціально, щоб світ не забував про події в Україні.

Читайте також:

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я