Джолі твердить, що Пітт піднімав на неї руку ще до знаменитого скандалу на літаку

12
Анджеліна Джолі & Бред Пітт

Як стало відомо, Анджеліна Джолі виступила з новими звинуваченнями проти Бреда Пітта. Так, за заявами адвокатів акторки, фізичне та моральне насильство з боку екс-чоловіка почалося задовго до скандального конфлікту 2016 року під час польоту. Щоправда, саме ця сварка стала першою, де постраждали діти знаменитостей.

Джолі виступила з новими звинуваченнями проти Пітта

Якихось 15 років тому Анджеліна Джолі та Бред Пітт вважалися однією з найкрасивіших пар Голлівуду. Їхні гонорари були високооплачуваними, а за кожною новиною у стосунках акторів стежили мільйони людей. При цьому, що важливо, подружжя не забувало і про гуманітарні проблеми в різних куточках планети. До того ж варто нагадати, що йдеться про багатодітну сім’ю.

На жаль, скандальна сварка під час польоту в літаку 2016 року перекреслила все це назавжди. Джолі одразу ж подала на розлучення, а судові розгляди між екс-подружжям тривають і сьогодні. Здавалося б, що досі не можуть поділити знаменитості, практично не виходячи із залу суду роками? Проте з кожним разом з’являються нові подробиці їхніх колишніх стосунків.

Так, нещодавно стало відомо, що Джолі виступила з новими звинуваченнями проти Пітта. Цього разу в заяві команди Анджеліни йдеться про те, що фізичне насильство Бреда щодо дружини почалося задовго до злощасного польоту з Франції до Лос-Анджелеса. Щоправда, саме останній став першим випадком, коли фізичне насильство відчули на собі і їхні діти.

Хто правий, хто винен

Цікавим є і той факт, що Пітт, своєю чергою, домагався підписання колишньою дружиною угоди про нерозголошення. Останнє, як неважко здогадатися, могло б змусити мовчати Анджеліну про особисті вчинки екс-чоловіка. Важливо зазначити, що ця угода містила в собі “електронні листи, короткий виклад свідчень членів сім’ї та інші докази” неприпустимих дій Бреда.

Читайте також:  Який зараз вигляд має Кончіта Вурст, скандальна переможниця Євробачення

Як би там не було, обидві сторони намагаються перетягнути ковдру правосуддя на свій бік. Хоча, звісно, не зайвою допомогою стане і голос суспільства. Так, наприклад, юристи Джолі заявляють, що всі судові процеси затягуються лише через Пітта. “Вона не хоче всім цим займатися. Не хоче виносити будь-які з цих фактів на загальний огляд. А робить це тільки тому, що позов Пітта проти неї змушує її захищатися”.

Команда Бреда, своєю чергою, також не має наміру грати на руку опонентам. А тому, за їхніми словами, в кожному продовженні і без того тривалих розглядів Анджеліна навмисно надає нову “неточну інформацію, що вводить в оману”. До того ж, за заявою представника актора, суддя все ж надав йому спільну опіку, вислухавши й ознайомившись з усіма матеріалами справи.

Хоча, поза всяким сумнівом, репутація Пітта може неабияк постраждати після останніх заяв Джолі. Проте у цієї історії досі не видно ні кінця ні краю.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я