Яку королівську традицію порушила хвора Кейт Міддлтон

24
Кейт Міддлтон

Як стало відомо, Кейт Міддлтон знову порушила королівську традицію. Цікаво, що з принцесою Уельською подібне відбувається вже далеко не вперше. Ось тільки цього разу порушення протоколу виявилося пов’язане з недугою дружини принца Вільяма. Подробиці ти дізнаєшся в нашому матеріалі в найближчі кілька хвилин.

Кейт Міддлтон порушила королівську традицію

Мабуть, уже ні для кого не секрет, що Кейт Міддлтон на сьогодні проходить курс профілактичної хіміотерапії. Адже саме це порадили зробити принцесі її лікарі. Причиною ж послужила виявлена в січні 2024 року онкологічна недуга. Саме через раптовий діагноз невістка короля змушена була на деякий час відійти від виконання своїх обов’язків.

Що цілком очікувано, зникнення монаршої особи без особливих причин на кілька місяців призвело до виникнення всіляких теорій того, що сталося. А тому вже наприкінці березня 2024 року дружина принца Вільяма змушена була розставити всі крапки над “і”. Так, Кенсингтонський палац опублікував відеозвернення принцеси на офіційних сторінках у соціальних мережах.

І, звісно ж, багато підданих і фанатів британської королівської сім’ї не могли залишитися осторонь. А тому вже незабаром Кенсингтонський палац буквально завалили листами для Кейт з побажаннями якнайшвидшого одужання. У результаті Кейт Міддлтон порушила королівську традицію, відреагувавши на таку підтримку з боку народу.

Майбутнє британської королівської сім’ї

Річ у тім, що принцеса відповіла на всі листи шанувальників. Так, невістка короля подякувала небайдужим людям за щиру доброту і побажання скоріше одужати. “Дякую за ваші добрі побажання Її Королівській Високості Принцесі Уельській. Ваш уважний жест дуже цінується”, – йдеться в короткому листі на фірмовому бланку Кенсингтонського палацу.

Однак цей жест з боку Кейт і став, своєю чергою, порушенням протоколу. Бачиш, як правило, монарші особи дякують громадськості лише в певних випадках. Так, отримати листівку-відповідь від члена королівської сім’ї можна на їхній день народження (або їхніх дітей), річницю весілля або ж важливе свято (як-от Різдво). До того ж відповідь Кетрін не супроводжувалася фотографією, що, своєю чергою, також порушує традицію подібних моментів.

Читайте також:  Створена для ролі леді Ді. Хто зіграв принцесу Діану у новому сезоні серіалу «Корона»

Хоча, варто віддати належне, для принца і принцеси Уельських подібні порушення далеко не в новинку. Як яскравий приклад досить навіть згадати їхню останню різдвяну листівку. Як ти напевно знаєш, знімок був представлений у чорно-білому фільтрі. Та й зроблений він був у студії, а не на свіжому повітрі.

Проте більшість підданих сприйняла це як символ сучасних поглядів Кенсингтонського палацу. Що, безумовно, вкотре демонструє, що саме Кейт і Вільям є майбутнім британської королівської сім’ї.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я