Кейт Міддлтон і принц Вільям чекають на четверту дитину

7

У принца Вільяма та Кейт Міддлтон троє дітей. Але, схоже, зупинятись на цьому знамениті представники британської королівської родини не планують. Останні місяці були радісними для Віндзорів, що пов’язано передусім з відходом королеви Єлизавети. Але добрі новини теж є. У західній пресі активно поширюється інформація про те, що Кейт Міддлтон вагітна. Невже у Джорджа, Шарлотти та Луї з’явиться братик чи сестричка, а король Чарльз няньчить ще одного онука чи онучку?

Чи правда, що Кейт Міддлтон вагітна

Офіційних заяв палацу з цього приводу наразі не було. Однак у пресі новина вже розлетілася, адже джерела, близькі до королівської родини, стверджують, що Вільям і Кейт дійсно вчетверте стануть батьками.

Інсайдери діляться, що поки що радісну новину Кейт і Вільям повідомили лише найближчим родичам. Про це, наприклад, знає король. Важливо, що Єлизавету перед її відходом подружжя теж встигло порадувати.

Як на новину відреагував Чарльз

Кажуть, що король у захваті, що в нього з’явиться ще один онук чи внучка. Чарльз дуже тепло ставиться до маленьких спадкоємців. Дехто вважає, що таким чином він компенсує ті кохання та турботу, які, можливо, не повною мірою давав своїм синам Вільяму та Гаррі.

У Чарльза зараз багато роботи, але він знаходить часпровести його з онуками. «Він любить грати з Джорджем, Шарлоттою та Луї. Дуриться з ними, поки вони не почнуть хихикати», – Розповідають інсайдери. З дітьми молодшого сина Гаррі, звичайно, так багато часу проводити не вдається. Адже родина Гаррі мешкає в Америці. Внучка Чарльза Лілібет була у Великій Британії лише один раз.

Кейт Міддлтон мріяла про четверту дитину

Інсайдери діляться, що рішення про поповнення у сім’ї не було спонтанним. Кейт уже кілька років мріяла про це. Принцеса розуміє, що її сини та дочка ростуть, вони вже не завжди під боком у матері. Кейт же хоче якнайдовше зберігати дитячий сміх у будинку. Її засмучує думка про те, що будинок спорожніє. Крім того, Джордж, Шарлотта та Луї теж просили у батьків братика чи сестричку.

Читайте також:  Голівудські зірки, предки яких народилися в Україні

Сама Кейт, як то кажуть, більше хоче дівчинку. Справа в тому, що принцеса має сестру Піппу. Вони дуже близькі. Кейт мріє, щоб у її дочки Шарлотти теж поряд завжди була така людина.

Новина про вагітність Кейт чудова. Але все ж таки краще дочекатися офіційної заяви палацу.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :