Як виглядає син Ілона Маска після зміни статі

59
Ілон Маск

Ілон Маск – багатодітний батько. Але не з усіма дітьми має відмінні стосунки. Так, син бізнесмена від першого шлюбу Ксав’єр не хоче мати з батьком нічого спільного. 18-річний юнак вирішив змінити ім’я та прізвище, щоб його не асоціювали зі знаменитим мільярдером. Однак це не всі зміни, на які пішов Ксав’єр. Син Ілона Маска змінив стать, втіливши цим своє давнє бажання. Тепер у Маска не син, а дочка – Вів’єн Дженна Вілсон.

Син Ілона Маска змінив стать

Ксав’єр, син Ілона Маска та письменниці Джастін Вілсон, народився біологічним чоловіком. Але з віком він усвідомив, що ототожнює себе з жінкою. У 18 років юнак перетворився на дівчину, змінивши стать та ім’я. Ксав’єр став Вів’єн. Водночас Вів’єн вирішила відмовитися від прізвища свого батька — найбагатшої людини у світі.

У документах на зміну імені та прізвища потрібно було вказати причини такого рішення. Вів’єн повідомила таке: «Я більше не живу зі своїм біологічним батьком і не бажаю бути пов’язаною з ним у жодному вигляді». Дівчина вважала за краще взяти собі дівоче прізвище матері Вілсон. До речі, поки невідомо, чи робила Вів’єн операцію щодо зміни статі. У пресі припускають, що вона, як мінімум, проходить гормонотерапію.

Вів’єн на прогулянці

Проте навіть після зміни статі та імені уваги до Вів’єна не поменшало. Нещодавно папараці застали дівчину під час прогулянки у Санта-Моніці. До речі, Вів’єн приїхала туди Tesla. Мабуть, не все, пов’язане з батьком, дівчина вирішила викреслити із життя. Це був перший вихід Вів’єн на публіку після зміни статі, яку змогли відобразити папараці.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Розважальні новини (@makakaizmanaka2)

Тепер уже дочка Ілона Маска була у повсякденному непомітному вбранні. Вона обрала вільну коричневу футболку, чорні штани та кросівки. Також Вів’єн була у захисній масці. Довге злегка хвилясте волосся дівчина залишила розпущеним.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від @___star___news___

Нагадаємо, що зараз у Ілона Маска дев’ятеро дітей. П’ятеро від першої дружини Джастін Вілсон, двоє від співачки Клер Буше, а ще двох народила йому Шівон Зіліс — колега по роботі. Схоже, що на цьому мільярдер не зупиниться. Принаймні Клер Буше заявляла, що планує ще народити дітей від Ілона.

Читайте також:  Король Чарльз виселив Гаррі з подарованого Єлизаветою II котеджу.

Деякі фанати не схвалюють того, що Ілон продовжує мати дітей, але зі старшими своїми нащадками налагодити добрі стосунки так і не може. А ти як думаєш, чи варто було б Ілонові щось поміняти?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :