Як зараз виглядає 11-річна розпещена донька Ані Лорак

981

У Мережі не перестають обговорювати 11-річну доньку Ані Лорак Софію. Дівчинка — єдина дитина співачки від Мурата Налчаджіоглу, з якою зірка розлучилася у 2019 році. Найбільше увагу публіки привертає зовнішність доньки Ані Лорак та Мурата. Якщо раніше в дівчинці вгадувалась подібність до матері, то зараз вона все більше нагадує тата, турка за національністю. Як же зараз виглядає Соня і чому деякі часто критикують дитинунезважаючи на те, що дівчинці всього 11, розповімо далі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від 𝑀𝑦 𝑙𝑜𝑣𝑒 𝐾𝑎𝑟𝑜𝑙𝑖𝑛𝑎❤︎ (@anilorak_fan_78)

Як виглядає єдина дочка Ані Лорак

Дочка Ані Лорак Софія завдяки популярності своєї мами часто знаходиться у центрі уваги. Нещодавно дівчинка проводила час на відпочинку разом із батьком у Туреччині. Мурат активно ділився світлинами дочки в історіях в Інстаграмі. Втім, він і так часто публікує контент, пов’язаний із донькою. Навіть якщо це просто скрін під час розмови з відеозв’язку.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від @anilorak.luminous

Так, шанувальники Ані Лорак та передплатники Мурата Налчаджіоглу змогли краще розглянути, якою зростає донька знаменитих батьків. У маленької Соні густі чорні брови та темне волосся. У смаглявій дівчинці все більше проглядаються східні гени. Мурат цим лише пишається. Одне з фото із Сонею він підписав «Татава копія».

Раніше шанувальники часто казали, що Соня росте дуже схожою на маму. Дівчинка часто виходила у світ, і її навіть запрошували дефілювати на подіумі. Після того, як ситуація в Росії та Україні стала напруженою, дівчинка стала рідше показуватися на публіці. Шанувальники і оком моргнути не встигли, як Соня перетворилася на справжню турку.

Чому дехто критикує Соню

Раніше багато хто звертав увагу на імідж дівчинки. Вона могла з’явитися на фото з різнокольоровим волоссям, наприклад. Видно, що навіть у такому юному віці дівчинка любить експерименти із зовнішністю. А мама, схоже, не забороняє Соні це робити, а навпаки, привчає постійно стежити за тим, як виглядає дочка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від АНІ ЛОРАК (@anilorak)

Коли Соня з мамою, вона виглядає зазвичай трохи інакше, як помітили користувачі. Ані Лорак стежить, щоб дівчинка була стильно одягнена, щоб волосся і брови були красиво укладені. З татом Софія може дозволити собі трохи побоюватися.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від АНІ ЛОРАК (@anilorak)

Соня вже встигла заслужити собі досить скандальну репутацію. Так, близько року тому до мережі потрапило відео, на якому дівчинка лається. Часто її називають занадто розпещеною багатими батьками. В одному з інтерв’ю Ані Лорак сама зазначала, що вона нічого не забороняє доньці та надає їй повну свободу дій. Співачка впевнена, що таким чином Софія навчатиметься на своїх помилках і це буде набагато корисніше, ніж постійний батьківський контроль.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від АНІ ЛОРАК (@anilorak)

Нагадаємо, що Софія народилася у 2011 році. Її хрещений батько – Філіп Кіркоров. Хрещену маму, на жаль, дівчинка втратила. Нею була політична діячка Ірина Бережна. До подій, що розпочалися 24 лютого, Соня жила з мамою в Росії. Дівчинка відвідувала елітний навчальний закладза яке батьки платили півтора мільйона рублів на рік

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від АНІ ЛОРАК (@anilorak)

А ти як вважаєш, на кого більше схожа Софія: на маму чи на тата?

Читайте також:  Квартира в Парижі простояла закритою 70 років - ось що було всередині!

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я