Єнс Шпан та його чоловік Даніель Функе вирішили завести дітей

18

Гей-пари в політиці раніше ховалися – тепер же це один із найкращих способів придбати пієтет у виборців – аж до зйомок глибоко особистих реаліті-шоу.

photocosmos1/shutterstock.com

Єнс Шпан і Даніель Функе одружені з 2017 року, але гей-пара досі бездітна. У дуже приватному, але призначеному для широкої аудиторії документальному фільмі вони розповіли про свої плани на майбутнє: Єнс Спан та його чоловік вирішили завести дітей.

Єнс Шпан та його чоловік не хочуть відкладати батьківство надовго

Йєнс Шпан спочатку не наважувався обзавестися потомством. Але зараз його позиція змінилася: “Я можу уявити, що ми станемо батьками”. Крім того, довго чекати гей-пара хоче. «Коли дітям 18, а батькам 80, я не знаходжу це привабливим ні для дітей, ні для батьків. Ну, якщо так, то незабаром».

Чоловік Єнса Шпана: «Глибоке бажання виховувати дітей»

Для його чоловіка Даніеля Функе зрозуміло, хто в першу чергу піклуватиметься про своїх дітей, якщо вони створять сім’ю. “Це був би я”, – каже він. «Але в нас обох є сильне бажання виховувати дітей, прищеплювати їм наші цінності».

«Коли дітям 18, а батькам 80, я не знаходжу це привабливим ні для дітей, ні для батьків.  Ну, якщо так, то незабаром».  Alexandros Michailidis/shutterstock.com

Єнса Шпана п’ять років супроводжував оператор-документаліст

Альоша Пауз, володар премії Грімме, протягом п’яти років супроводжував політика ХДС і був до нього ближче, ніж будь-хто інший. Результатом став довготривалий документальний фільм із дев’яти частин «Другий хід вбиває — 5 років із Йєнсом Шпаном», який також можна подивитися на RTL+ з 2 листопада.

.

Читайте також:  У штаті Юта хочуть обмежити доступ неповнолітніх до соцмереж

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я