Меган Маркл зізналася, що провалила тест для здобуття британського громадянства

11

Хоча Меган Маркл і повернулася до Америки, переїхавши туди з чоловіком і дітьми, іноді вона згадує життя у Великій Британії. Все ж таки колишня актриса провела там чимало часу. Ще до весілля з Гаррі герцогиня планувала подальше життя. І, зрозуміло, до планів входило отримання громадянства. Однак у результаті Меган Маркл не змогла отримати британський паспорт. А виною тому складні питання у тесті, як зізналася герцогиня.

Чому Меган Маркл не змогла отримати британський паспорт

У новому епізоді подкасту «Архетипи» герцогиня Сассекська згадала, які проблеми у неї виникли у Великій Британії, коли вона збиралася отримати громадянство. Відверта Меган з актрисою Памелою Адлон, з дружиною Джастіна Трюдо Софі і коміком Семом Джеєм.

Спочатку в планах Гаррі та Меган не було переїзду до Америки. Герцогиня збиралася здобути громадянство і жити у Великій Британії з чоловіком. Зараз питання про британський паспорт відпало саме собою. Він Меган просто не потрібний. Проте кілька років тому герцогиню вражало та обурювалоЩо отримати громадянство не так просто.

Вона зізналася, що готуватися до тесту, який передбачається процедурою, почала ще до весілля. Але навіть із ретельною підготовкою питання тесту виявилися не по зубах герцогині.. «Цей іспит на громадянство такий тяжкий. Я готувалася до нього і пам’ятаю, як думала: “О боже”»– Згадує зараз Меган той період.

Навіть Гаррі, який все життя прожив у Великій Британії, не зміг допомогти своїй дружині. Меган згадує, що часто під час підготовки запитувала його то одне, то інше. Але Гаррі здебільшого відповів, що гадки не має, яка там правильна відповідь. Зрештою громадянство Меган так і не отримала.

Читайте також:  Хтось із зірок ледве зводив кінці з кінцями і був бездомним

Герцогині ускладнили завдання?

Актриса Памела Адлон, яка розмовляла з Меган у підкасті, поділилася, що кілька років тому вона теж отримувала британське громадянство. Цікаво, що для Памели все увінчалося успіхом, подібних труднощів у актриси не виникло. Тому Адлон припустила, що Меган спеціально ускладнили завдання. Так це чи ні, ми навряд чи дізнаємось.

Як би там не було, потреби отримувати громадянство у Меган більше немає. Але хто знає, як надалі обернеться доля?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я