Улюблена онука Єлизавети II вагітна. Принцеса Євгенія показала свіже фото

148

Останнім часом більшість новин про королівську сім’ю складається з чергових розбірок між принцами Вільямом і Гаррі. Публіка вже майже забула, що колись британська аристократія дарувала своєму народові та приємні почуття. На щастя, лише горе-брати і їх невгамовними дружинами королівська сім’я не обмежується. На допомогу британцям поспішає улюблена онука покійної королеви Єлизавети. Принцеса Євгенія вагітна, і її свіже фото стало для мешканців Туманного Альбіону справжнім ковтком свіжого повітря!

Принцеса Євгенія вагітна, і це виглядає дуже мило

Бабусина улюблениця

Колись Єлизавета II покладала всі свої надії на дітей Чарльза. Але, зважаючи на все, спадкоємців британського престолу досі дошкуляє прокляття принцеси Діани. Спочатку світ жахався сварок між Чарльзом та Діаною. Ну а тепер, як бачиш, брати Вільям та Гаррі самі стали суб’єктами нескінченних розбирань.

Принц Ендрю, третя дитина Єлизавети II, теж не зразок доброзичливості. Аристократ примудрився вплутатися в масу скандалів! Колишня дружина Ендрю, опальна Сара Фергюсон, давно вже отримала в пресі неприємне прізвисько «руда бестія». А ось Євгенія, дочка цієї пари, свого часу стала, на подив публіки, справжньою улюбленицею королеви!

Історія принцеси

Євгенія, поряд із сестрою Єлизавети принцесою Анною, вважалася серед найпристойніших представників британської правлячої родини. Жителі Сполученого королівства щиро люблять добродушну та скромну аристократку. Весілля Євгенії та її давнього залицяльника Джека Бруксбенка святкувала вся країна!

Принцеса з головою поринула у сімейне життя та зникла з екранів. 2021 року на світ з’явилася перша дитина пари Август. А через півроку після народження первістка Бруксбенк став фігурантом страшного скандалу! Папараці пред’явили публіці знімки, де Джек ходив битком набитою напівоголеними дівчатами яхті.

Чергові розбирання

Обурена публіка вимагала повноцінного розслідування. На щастя для підданих Єлизавети II з’ясувалося, що журналісти навмисно згустили фарби. Джек дружині не зраджував, хоч і був змушений згодом відмовитись від активних ділових поїздок. А нещодавно Євгенія поділилася з шанувальниками несподіваним знімком!

Читайте також:  Чому Карл Лагерфельд жорстко критикував пишних дам

Щаслива новина

Шанувальники королівської сім’ї ще наприкінці осені 2022 року запідозрили, що у сімействі Бруксбенка буде поповнення. У ході своїх рідкісних появ на публіці аристократка виглядала такою, що незвично округлилася. Як бачиш, пильні шанувальники мали рацію. Принцеса Євгенія вагітна і дуже рада!

На знімку, яким жінка поділилася в соцмережах, син красуні Август ніжно цілує живіт матері на тлі ідилічний осінній пейзаж. «Сім’я божеволіє від захоплення, а Август уже готується до ролі старшого брата!– підписала фото Євгена. Британці радіють на повну силу! Дуже вже люди скучили за добрими новинами на тлі постійних сварок між Вільямом і Гаррі. Як бачиш, улюблениця Єлизавети II вкотре не підвела підданих.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я