Як король Чарльз підставив Кейт Міддлтон і принца Вільяма

23
король Чарльз & Кейт Міддлтон

У Мережі останнім часом королівська сім’я не перестає бути головною темою для обговорення. І тому є просте пояснення. Бачиш, багато підданих британської корони вважають, що Чарльз відверто підставив Кейт і Вільяма. Що ж такого зробив монарх і чому це лякає спадкоємця престолу.

Чарльз підставив Кейт і Вільяма

Мабуть, ні для кого не секрет, що британська королівська сім’я практично ніколи не вирізнялася особливою відкритістю. Адже, як неважко здогадатися, інакше піддані не здогадувалися б, що діється за зачиненими дверима палацу. Яскравим тому прикладом можна назвати шлюб леді Ді і навіть життя її синів.

І якщо про принцесу Діану сьогодні ці розмови вщухли, то одкровення принца Гаррі буквально не перестають дивувати і навіть шокувати публіку. Цікаво, що саме така реакція і допомогла йому свого часу здобути популярність і укласти контракти зі стримінговими сервісами та інтерв’юерами.

король Чарльз

Але наразі нас цікавлять зовсім не давно минулі дні з дитинства наслідних принців, а їхні сьогоднішні проблеми. Зокрема, піддані британської корони впевнені, що Чарльз підставив Кейт і Вільяма. Бачиш, інсайдери не перестають стверджувати, що монарх зовсім скоро покине престол. Останній, поза всяким сумнівом, займе його старший син.

У житті монархії настала чорна смуга

Здавалося б, подібна подія лише посприяє популяризації монархії. І причина цього цілком прозора. Річ у тім, що принц і принцеса Уельські – улюбленці публіки. Вони все ще молоді, сповнені сил і, напевно, внесуть у правління більш сучасні установки і традиції. Адже суспільство буквально втомилося від того факту, що корону представляє сильно старше покоління, не готове до радикальних змін.

Кейт Міддлтон & принц Вільям

На жаль, титул короля на сьогоднішній момент неймовірно лякає Вільяма. “Ця перспектива викликає у них тривогу”, – стверджують інсайдери з королівського палацу. І такий настрій Уельських цілком зрозумілий. Адже, як ти знаєш, Кейт наразі проходить хіміотерапію. У січні 2024 року в неї виявили онкологічну недугу. Щоправда, поспішати розповідати про ситуацію, що склалася, герцогиня не поспішала, вважаючи за краще конфіденційність.

Читайте також:  Чим жвава принцеса Шарлотта така схожа на королеву Єлизавету II

Проте не дивно, що за таких обставин Кейт розраховувала на повну підтримку з боку чоловіка. Ось тільки останній на сьогоднішній момент змушений допомагати не тільки дружині, а й батькові. У Чарльза, як ти знаєш, також виявили онкологію. І поки що Уельським залишається сподіватися на швидке відновлення Міддлтон, щоб вся ситуація не вийшла з-під і без того хиткого контролю.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я