Міністри цифрових технологій закликають до швидкого регулювання ІІ

9

Федеральний уряд та уряди штатів згодні з тим, що ІІ має регулюватися швидко. Але в той же час вони застерігають від «надто тугого корсета».

 

Міністри цифрових технологій закликають до швидкого регулювання ІІ

Федеральні та земельні міністри цифрових технологій закликають до швидкого, але зваженого регулювання штучного інтелекту (ІІ) у Європі. Без ІІ не буде конкурентоспроможності в майбутньому, заявив федеральний міністр цифрових технологій Фолькер Віссінґ (СвДП) у п’ятницю після зустрічі міністрів у Мюнхені. Але питання в тому, як це зробити: нормативно-правова база, яка сприяє інноваціям, але «захищає наші цінності», такі як прозорість та демократичні цінності.

Як приклад Віссін навів керовану ІІ проросійську пропаганду в соціальних мережах. Якщо ми хочемо щось із цим зробити, не можна гаяти час. Ми повинні зробити так, «щоб ІІ служив нам, а не маніпулював нами», – наголосив він. Міністр цифрових технологій Баварії Юдіт Герлах (ХСС) заявила, що можливості штучного інтелекту мають бути використані, а ризики зведені до мінімуму за допомогою хорошого регулювання. Вона розкритикувала попередні пропозиції на європейському рівні як надто далекосяжні та застерегла від «надто тугого корсета». Інновації ІІ у Європі не повинні бути під загрозою. Не повинно бути страху та вимог, зумовлених ідеологією.

ІІ зазвичай відноситься до додатків, заснованих на машинному навчанні, в яких програмне забезпечення просіває великі обсяги даних щодо збігів і робить з них висновки. Вони вже використовують у багатьох областях. У той самий час існують побоювання, що технології з урахуванням ІІ може бути використані за призначенням, наприклад, поширення хибної інформації.

Міністри та сенатори земель, відповідальні за цифровізацію, погодилися з тим, що вони хочуть модернізувати себе.

Читайте також:  Добрі відносини між Москвою та Берліном підірвані

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я