Міністерство зберігає допомогу з догляду за дитиною з високими доходами

9

Федеральне міністерство у справах сім’ї дотримується свого плану щодо скасування батьківських посібників для високооплачуваних працівників. “Наша пропозиція зрозуміла, і ми її дотримуємося”, – заявив представник міністерства в Берліні. Вони намагалися «не йти на поводу біля газонокосарки», а зробити соціально прийнятну пропозицію».

Йдеться про закон про бюджетне фінансування, внесений урядом «світлофора» у серпні, який передбачає скорочення видатків у різних галузях, у тому числі і на виплату батьківської допомоги. У майбутньому батьківська допомога виплачуватиметься лише тим батькам, які поодинці або разом мають річний оподатковуваний дохід не більше ніж 150 тис. євро. Нині закон обговорюється у Бундестазі.

Міністерство у справах сім’ї, яке очолює «зелені», говорило про «жорсткі заходи економії» з боку федерального міністра фінансів Крістіана Лінднера (СвДП). З усіх можливих поганих варіантів скорочень було обрано найменш поганий.

Наразі парламентська група СвДП у Бундестазі представила альтернативну пропозицію. Воно передбачає незмінність ліміту доходів – нині 250 000 євро одиноких батьків і 300 000 для сімейних пар. Крім того, сімейні пари отримуватимуть батьківську допомогу лише протягом 12 місяців замість 14 місяців. Також скасовується вимога, згідно з якою кожен з батьків повинен звертатися за допомогою з догляду за дитиною не менше двох місяців, щоб отримувати її в повному обсязі.

Читайте також:  Розгортання турецьких імамів закінчується крок за кроком

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я