Близько 45 відсотків боєприпасів класу «повітря-земля», скинуті Ізраїлем під час війни в Газі, не мають точного наведення

9

Близько 45 відсотків боєприпасів класу «повітря-земля», скинуті Ізраїлем під час війни в Газі, не мають точного наведення

Близько 40-45 відсотків боєприпасів класу «повітря-земля», скинуті Ізраїлем під час війни в Газі, не мають точного наведення, повідомляє CNN. Американська телекомпанія посилається на три неназвані джерела, які ознайомилися з відповідною оцінкою Управління з координації розвідки у Вашингтоні, як повідомила телекомпанія у середу (за місцевим часом). Згідно з доповіддю, решта і, таким чином, більшість боєприпасів, скинутих на сьогоднішній день, були високоточними. З 7 жовтня Ізраїль застосував близько 29 000 боєприпасів за наземними цілями.

Некеровані боєприпаси зазвичай менш точні і можуть становити велику небезпеку для цивільного населення, йдеться в доповіді. Прес-секретар ізраїльської армії Нір Дінар у відповідь на запит телекомпанії заявив: «Ми не вдаємося до подробиць про тип використаних боєприпасів».

За даними CNN, США припускають, що ізраїльські винищувачі скидають некеровані боєприпаси у пікіруванні – тактика, яка робить бомби точнішими, оскільки вони наближаються до мети. Незрозуміло, який тип некерованих боєприпасів використовується.

У середу в Ізраїлі військовий прес-секретар Керен Хаджіофф заявила, що збройні сили намагаються уникати жертв серед цивільного населення під час операції проти ХАМАС у секторі Газа. Наприклад, перед початком бойових дій ізраїльські військові просять громадянське населення залишити постраждалі райони. “Такий підхід дуже незвичайний для військових дій”. Крім того, військові дуже ретельно планують свої місії та використовують спеціальні боєприпаси, щоб якомога уникнути жертв серед мирного населення. «Наша війна ведеться проти ХАМАС, а не проти жителів Гази, – продовжує Хаджіофф.

Джерело: www.ntv.de

Читайте також:  Зіткнення між Ізраїлем та палестинцями

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я