Зірка фільму “Роккі” Берт Янг помер у віці 83 років

9

Не в останню чергу його пам’ятають як злого швагра з саги «Роккі». Менш відомо, що він сам колись виходив на ринг. Сильвестр Сталлоне сумує за смертю свого товариша по фільму Берта Янга.

Зірка фільму "Роккі" Берт Янг помер у віці 83 років

Зірка фільму «Роккі» Берт Янг помер у віці 83 років

Помер американський актор Берт Янг, відомий за фільмами Роки. Він помер 8 жовтня у Лос-Анджелесі у віці 83 років, повідомила його дочка у середу газеті New York Times. Янг, вихідець із робочого кварталу в нью-йоркському районі Квінс, знявся приблизно у 160 кіно- та телефільмах, а також прославився як художник.

Міжнародну популярність йому принесла роль похмурого та запального працівника скотобійні Полі Пенніно у боксерській драмі «Роккі» (1976 р.) разом із зіркою бойовиків Сільвестром Сталлоне, швагра якого він зіграв. 77-річний актор висловив співчуття у Instagram, назвавши Янга «дорогим другом». «Ти був неймовірною людиною і артистом, мені й усьому світу тебе дуже не вистачатиме»– Додав він, додавши фотографію пари з фільму.

Янг був номінований за другий план у фільмі, який отримав премію «Оскар», але залишився без нагороди. Він зіграв у всіх шести фільмах саги роль брата сором’язливої ​​дівчини Сталлоне, а згодом дружини Адріана (Талія Шир). Сталлоне, тоді ще досить невідомий актор, благав його взяти цю роль, і Янг одного разу сказав Нью-Йорк Таймс. “Я зробив його (Полі) грубим хлопцем з чутливістю”. За його словами, незважаючи на те, що у фільмі він багато кричав, насправді він був слабаком.

Янг сам колись був боксером. Він починав як молодий солдат морської піхоти. Але його професійна кар’єра була недовгою. Пізніше, за його словами, він заробляв на життя, працюючи на килимових доріжках і займаючись іншими дивними справами. До акторської майстерності він прийшов швидше випадково, але навчався у легендарного Лі Страсберга.

Читайте також:  Близько 45 відсотків боєприпасів класу «повітря-земля», скинуті Ізраїлем під час війни в Газі, не мають точного наведення

Він знімався у фільмах «Чайнатаун», «Еліта вбивць», «Одного разу в Америці» та «Останній вихід із Брукліна» Бернда Айхінгера та Улі Еделя. На телебаченні він знімався у фільмах «M*A*S*H», «Поліція Майамі», «Сопрано» та ін. У театрі він грав разом із Робертом Де Ніро у фільмі «Куба та його плюшевий ведмідь».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я