“Берлін ще не досяг межі заворушень”

18

«Безпека єврейського життя в Берліні має найвищий пріоритет».

Ірис Шпрангер: "Берлін ще не досяг межі заворушень"

Ірис Шпрангер: «Берлін ще не досяг межі заворушень»

Незважаючи на численні палестинські заворушення останніх днів, сенатор із внутрішніх справ Берліна Іріс Шпрангер (СДПН) поки не бачить переломного моменту.

“Берлін ще не досяг своєї межі”, – заявила політик СДПН у четвер в ефірі програми “Abendschau” телеканалу RBB. «Але ми збираємося просити адміністративну допомогу. Федеральна поліція вже активно працює з нами, у тому числі й у найближчі вихідні».

“Ситуація також оцінюється щодня”, – додала вона. При необхідності Берлін, зрозуміло, отримає адміністративну допомогу та інших федеральних земель.

Шпрангер повідомила, що із 194 осіб, заарештованих після заворушень, 29 були неповнолітніми.

“Ми, звичайно, провели впізнання, щоб знати, хто вони такі”.

Вона висловила сподівання, що у разі передачі справ прокуратура буде такою ж послідовною, як і поліція. Сенатор із внутрішніх справ зазначила, що депортація найчастіше неможлива.

Ми дивимося, хто це. Якщо хтось є громадянином Німеччини, то, звісно, ​​ми не можемо його депортувати».

Після інцидентів всі заходи посилено

Шпрангер прокоментувала критику попередніх заборон у зв’язку із пропалестинськими демонстраціями.

Вона заявила, що в принципі згодна з такими демонстраціями, під час яких люди висловлюють свою скорботу. «Але тільки якщо вони мають мирний характер. Це те, що вже дозволила влада, яка проводить збори. Якщо ж вони мають загарбницький характер, то, звичайно, ми вживаємо послідовних заходів проти них».

За її словами, забезпечення безпеки єврейського життя у Берліні має найвищий пріоритет. «Це наш обов’язок, і саме це ми робитимемо», – сказала Шпрангер.

Досі так і було. «Тепер, після цих інцидентів, ми посилили всі заходи, чи то охорона власності, чи то безпосередні розслідування, а також розслідування під прикриттям».

Читайте також:  Байден наполягає на "дводержавному рішенні"

Крім того, перед такими будинками, як синагоги, виставляються патрулі в цивільному та огорожі.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я