Палестинці повідомляють про десять загиблих на Західному березі річки Йордан

21

За даними палестинських джерел, у сутичках із ізраїльськими солдатами на Західному березі річки Йордан загинули десять людей.

Тільки штори: Ізраїльські військові автомобілі в Нур-Шамсі.  Ізраїльські солдати провели рейд.

За даними палестинських джерел, внаслідок зіткнень на Західному березі річки Йордан загинули десять людей. За даними міністерства охорони здоров’я в Рамаллі, семеро палестинців загинули в сутичках із ізраїльськими солдатами в таборі біженців на захід від Наблуса. Ізраїльська армія повідомила про проведення в таборі «контртерористичних заходів», у ході яких, як повідомляється, було також заарештовано п’ятьох підозрюваних. Рейди проводилися та інших місцях на Західному березі. У деяких місцях у військовослужбовців кидали каміння.

За повідомленнями армії та палестинського міністерства охорони здоров’я, у місті Будрус, розташованому неподалік Рамали, ізраїльські війська зруйнували будинок підозрюваного в тероризмі. Люди чинили опір. За даними ізраїльської армії, близько 20 людей кидали у військовослужбовців, зокрема, пляшки із запальною сумішшю. У відповідь вони відкрили вогонь. За даними міністерства охорони здоров’я, один палестинець загинув. Одна людина була також вбита в сутичках із ізраїльськими солдатами в місті на південь від Єрусалиму на Західному березі річки Йордан.

За даними міністерства охорони здоров’я, у четвер увечері в центральній частині Західного берега річки Йордан поселенцями було застрелено 21-річного палестинця. Докладніша інформація спочатку не наводилася.

Ситуація з безпекою на Західному березі стає все більш напруженою

Після кривавої терористичної атаки ХАМАСу на Ізраїль 7 жовтня ситуація з безпекою на Західному березі стає все більш напруженою. Після смертоносного вибуху біля лікарні в секторі Газа палестинські угруповання на Західному березі закликали до зіткнень із ізраїльськими солдатами.

Знесення будинків підозрюваних, засуджених чи навіть убитих терористів викликає багато суперечок. Правозахисні організації відкидають цей захід як колективне покарання та військовий злочин. Ізраїль, навпаки, виправдовує її як важливий фактор стримування.

Читайте також:  Права людини під загрозою не лише в Україні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я