Українські війська досягли нових успіхів на місцевості

17

Подальший виграш місцевості для України в регіоні, що оспорюється, навколо Бахмута на сході країни. Війська просунулися до 1700 метрів. Глава російських найманців Вагнер підтверджує поступ.

 

Українські війська досягли нових успіхів на місцевості

У районі міста Бахмут, яке оспорюється вже кілька місяців, українські війська досягли нових успіхів. “За добу їм вдалося просунутися на відстань від 150 до 1700 метрів”, – пояснив в ефірі українського телебачення речник Східної групи армій Сергій Черевуватий. «Це було досягнуто, незважаючи на перевагу Росії у солдатах, боєприпасах та техніці». Він не повідомив конкретніших подробиць про місце проведення операції.

Глава російських найманих сил “Вагнер” Євген Пригожин підтвердив український поступ. На північ від Бахмута українські підрозділи просунулися майже на 600 метрів, сказав він. «Не здавайте поселення Сакко та Ванцетті», – звернувся 61-річний командир до керівництва російської армії. Пригожин уже кілька тижнів попереджав, що українська армія може наступати на флангах угруповання у захопленому переважно Бахмуті. Занедбаний хутір, названий Сакко і Ванцетті, знаходиться за 16 кілометрів на північ від Бахмута і приблизно за п’ять кілометрів від Соледара, який був захоплений росіянами в січні.

Україна за допомогою Заходу вже близько 15 місяців протистоїть російському вторгненню. У районі міста Бахмут, де колись мешкало 70 000 осіб у Донецькій області на сході України, вже кілька місяців тривають бої.

Читайте також:  Навіщо в Росії упорядковують бомбосховища

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я