Навальний поміщений в одиночну камеру в 15-й раз

13

Прихильники 46-річного Навального вже давно скаржаться на різке погіршення його здоров’я.

 

Навальний поміщений в одиночну камеру в 15 раз

Відомий противник Кремля Олексій Навальний був поміщений у тісну одиночну камеру в російському тюремному таборі в 15 раз, згідно з його власними заявами.

«Вчора о 8-й годині вечора мене випустили з ізолятора. Сьогодні о 9.30 ранку я знову всередині», – повідомив Навальний через свою команду у Твіттері. Він уже провів загалом 165 днів у невеликому приміщенні розміром 2 на 3 метри, де умови утримання є особливо суворими. Ув’язнені не можуть купувати додаткову їжу або відвідувати родичів.

Прихильники 46-річного Навального вже давно скаржаться на різке погіршення його здоров’я. Вони також переконані, що причини неодноразового переведення його в одиночну камеру з літа минулого року є лише приводом для того, щоб зазнати його психологічних тортур і зламати його волю.

Постійна ізоляція – одна з форм тортур

Спеціальний доповідач Верховного комісара ООН з питань нелюдського поводження Еліс Джіл Едвардс також назвала постійну ізоляцію однієї з форм тортур. «Я стурбована погіршенням здоров’я пана Навального та очевидною відсутністю задовільної діагностики та медичного лікування», – поділилася вона.

Пан Навальний вже понад 2 роки утримується в тюремному таборі, відомому своїми суворими умовами, приблизно за 260 кілометрів на північний схід від Москви. Він був засуджений російським судом за передбачуване шахрайство, але на міжнародному рівні помітний противник лідера Кремля Володимира Путіна вважається політичним ув’язненим.

Читайте також:  "Північний потік 2": Опозиція критикує владу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я