Реакція на запальні пристрої у синагоги у Берліні

6

Після спроби підпалу синагоги у Берліні політики відреагували з жахом та закликали до більш рішучої боротьби з антисемітизмом. Огляд.

«Цілком ясно, що ми не хочемо і ніколи не миритимемося з нападами на єврейські установи». (Канцлер Німеччини Олаф Шольц у Каїрі)

«Я звертаюся до всіх, що, враховуючи нашу історію, ми повинні зробити все можливе, щоб не допустити поширення антисемітизму в цій країні». (Федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр у Майнінгені)

«Сьогоднішній огидний акт показує, наскільки важливими є висока пильність і всебічний захист. Ми продовжуватимемо використовувати всі кошти в рамках правової держави проти екстремістів та виконавців насильства, які розпалюють страх і ненависть до євреїв». (Міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер)

«Те, що у Німеччині знову доводиться стикатися зі спробами підпалу синагог, шокує. Влада має зробити все необхідне, щоб забезпечити захист єврейського життя та всіх єврейських установ». (Міністр фінансів Крістіан Лінднер на інтернет-платформі X)

“Єврейське життя належить Німеччині, і той, хто не може з цим змиритися, просто не належить Німеччині”. (Міністр юстиції Марко Бушман у Берліні)

«Я рішуче засуджую боягузливий напад на єврейську громаду у Берліні. Захист життя євреїв у нашій країні – наш спільний обов’язок». (Лідер ХДС Фрідріх Мерц на Х)

«Антисемітизму немає місця у нашому суспільстві. (…) Винні в ньому мають бути швидко виявлені та притягнуті до відповідальності». (Співголова партії «зелених» Омід Нуріпур в інтерв’ю газеті Funke-Mediengruppe)

«Те, що зараз тут відбувається – це просто безумство. (…) У нас у Німеччині є проблема з антисемітизмом та з антисемітизмом, пов’язаним з Ізраїлем». (Парламентський директор парламентської групи «зелених» у Бундестазі Ірен Міхаліч у Берліні).

«Ми не приймаємо агресії та ненависті щодо релігії та тих, хто до неї належить. Ми протистоїмо цьому всіма силами». (заступник офіційного представника уряду Вольфганг Бюхнер)

Читайте також:  Розгортання турецьких імамів закінчується крок за кроком

«Напад на єврейську громаду на берлінській вулиці Брунненштрассе глибоко вразив мене, і я очікую, що наша конституційна держава з усією силою розправиться зі злочинцями». (Лідер парламентської фракції ВДП Крістіан Дюрр)

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я