Меркель здобула баварський орден “За заслуги”

15

Баварія, за словами Зедера, особливо виграла від перебування Меркель в уряді.

 

Меркель здобула баварський орден «За заслуги»

Колишня канцлерка Ангела Меркель (ХДС) отримала баварський орден «За заслуги». «Коли ти канцлер протягом 16 років, 5860 днів, вижити і пережити це поодинці – це велике досягнення», – сказав прем’єр-міністр Баварії Маркус Зьодер (ХСС) на церемонії нагородження у Мюнхенській резиденції у середу. За його словами, це була повага до великого життєвого досягнення. «Ви провели нас (…) через найсерйозніші кризи, кризи, які неможливо було передбачити в тому вимірі, який глибоко вразив нашу країну».

“Це велика честь для мене, і так, можливо, не в моїй колисці трапилося те, що ви нагороджуєте мене сьогодні, дорогий Маркус Зедер, Баварською розподільчою премією в цій урочистій обстановці”, – сказала Меркель у своїй промові, приймаючи нагороду.

Орден вручається з 1957 року

За словами Зедера, Меркель за час свого правління довела, що має мужність і компас для прийняття складних рішень. За його словами, так було під час фінансової кризи, а також за поступової відмови від ядерної енергетики і пізніше у зв’язку з міграційною кризою. І нехай не все ідеально на 100%, деякі рішення можуть бути прийняті і при співвідношенні 60 на 40 або 51 на 49%.

«Під час кризи в пандемію Меркель завжди була на посту, особливо для Баварії, яка суттєво постраждала, і тим самим допомогла врятувати життя людей», – сказав Зедер, який особисто подякував Меркелю за її поради у цей час. Баварія, за його словами, особливо виграла від перебування Меркель в уряді. “Я просто хочу сказати спасибі”.

Орден «За заслуги» вручається з 1957 року «на знак почесного та вдячного визнання за видатні заслуги перед Вільною державою Баварія та баварським народом». Кількість лауреатів ордена, що нині живуть, обмежена 2 тисячами. Серед нещодавніх володарів ордену – телеведуча Барбара Шенебергер, актор Крістіан Траміц, тріатлоністка Анна Хауг та національний футбольний тренер Хансі Флік.

Читайте також:  Шольц привітав Ердогана і запросив його до Берліна.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я